kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Prevencinis konkursas „Šypsena“ Maišiagalos lopšelyje-darželyje

Balandžio 24 dieną Maišiagalos lopšelyje-darželyje vyko sveikų dantukų prevencinis konkursas „Šypsena“, darželyje vykdomo sveikų dantukų projekto dalis. Projektas yra skirtas atkreipti dėmesį į šiuo metu aktualią vaikų dantų priežiūros problemą.


 

Sveikuolis Zuikis („Paukštelių“ grupės auklėtoja Irina Romančenko) buvo renginio vedlys, kuris  kvietė konkurse dalyvauti  „Drugelių“, „Nykštukų“, „Boružėlių“ ir „Paukštelių“ grupes. Kiekviena komanda renginio pradžioje prisistatė, dainavo, deklamavo ir skandavo savo susikurtą šūkį, kuris palaikė komandinę dvasią, juos džiaugsmingai palaikė draugai. Po vaikų pasirodymo staiga į sceną atšuoliavo Zuikio Sveikuolio bičiulis Kiškutis („Drugelių“ grupės ugdytinis Rytis Didvalis) su skaudančiu dantuku, kuris skundėsi vaikams, o šie aktyviai žarstė patarimus, kaip Kiškučiui pasveikti. Į Kiškio dejones atsiliepė ir Dantukų fėja („Drugelių“ grupės ugdytinė Rūta Pukalskaitė). Ši užsuko į svečius ne šiaip sau, o su įdomiomis ir smagiomis užduotimis mažiesiems draugams. Visos komandos puikiai susidorojo su užduotimis ir už aktyvų dalyvavimą konkurse gavo spalvotas padėkas, dantų šepetukus ir  krepšį sveikatos šaltinio – obuoliukų.

Konkursą vainikavo lėlių spektaklis vaikams (lėlėms prabilti padėjo auklėtojos: Irina Romančenko, Lilija Cejko, Daina Jermak ir auklytė Natalija Blažienė) - „Kelionė į sveikų dantukų miestą“. Tai pamokanti pasakėlė, apie Kačiuko ir jo draugų kelionę pas išmintingąjį gydytoją Bebrą, kuris padėjo Mikiui ir pamokė, kad dantų pastą ir dantų šepetukas - mūsų draugai.

Tikimės, kad šis renginys paskatins vaikus atidžiau prižiūrėti savo dantukus ir jų valymas taps jiems mažu kasdieniu ritualu.

„Paukštelių“ grupės auklėtoja
Irina Romančenko

Shadow up