kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vaikų vasaros stovykla Rudaminoje

Vasaros stovyklos vaikams visada kupinos įspūdžių, teigiamų emocijų ir nepamirštamų išgyvenimų. Vaikai gali rinktis tai, kas jiems patinka – sporto, menines, edukacines ar net nuotykių kupinas programas.


Šiais metais Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras pakvietė 6–12 metų vaikus linksmai ir naudingai praleisti atostogas vaikų vasaros stovykloje. Stovykla buvo atidaryta liepos 13 d. ir truks iki rugpjūčio 27 d., tai yra septynias savaites. Yra sudarytos 4 trikalbės grupės, kuriose vaikai praleidžia visą dieną akylai prižiūrimi kvalifikuotų animatorių ir pedagogų. Organizatoriai vaikams paruošė turtingą programą su daugybe įdomių veiklų.

Pirmosios stovyklos savaitės tema buvo: „Susipažinkime vieni su kitais“. Pirmąją dieną vaikai buvo supažindinti su stovyklos taisyklėmis. Jaunieji stovyklautojai taip pat išmoko smagų stovyklos šokį. Aktyviai dalyvavo įvairiuose integracinėse ir pažinimo žaidimuose. Sukūrė stovyklos plakatą, kuriame pavaizduoti delnai.

Pirmąją stovyklos savaitę taip pat vyko trumpos anglų kalbos pamokos. Stovyklos dalyviai išmoko prisistatyti angliškai, pasakyti savo amžių, skaičiuoti iki 10, mėnesių ir savaitės dienų pavadinimus. Edukacinio užsiėmimo metu buvo skaitoma pasaka „Aladino lempa“, o popiet vaikai žiūrėjo animacinį filmą „Troliai“ ir dalyvavo viktorinoje apie šį filmą. Vėliau vaikai dar turėjo meninį užsiėmimą „Ką aš mėgstu daryti“ ir žaidė įdomius sportinius žaidimus. Ypatingai daug teigiamų emocijų stovyklos dalyviams suteikė veido tapyba.

Pirmąsias stovyklos dienas vaikai praleido linksmai ir naudingai tiek kūnui, tiek sielai. Į namus jie grįžo patenkinti, besišypsantys ir turtingi įgytais įgūdžiais bei patirtimi. Kitos šios vasaros stovyklos savaitės bus ne mažiau įdomios ir aktyvios. Pramogos laukia vaikų!

Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras dėkoja Vilniaus rajono savivaldybei už finansinę paramą organizuojant vasaros stovyklą vaikams. Tikimės, kad tai pirma, bet ne paskutinė vasaros stovykla Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre.

 

 

 

Inf. Andžej Aškelovič
Nuotr. organizatorių

 

 

 

 

Shadow up