kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kvietimas į jaunimo vasaros mokymus „Stiprūs įvairovėje“

Rugpjūčio 8-14 dienomis vyks trečius metus pilietinės iniciatyvos „Socialinis sufleris“ organizuojami jaunimo vasaros mokymai „Stiprūs įvairovėje“, kuriose nemokamai dalyvauti kviečiami 15-18 metų jaunuoliai iš visos Lietuvos.


Praėjusių metų mokymų video

Mokymų programa: mokymų dalyviai susipažins su aktyvaus pilietiškumo formomis, lavins darbo komandoje ir medijų raštingumo įgūdžius. Jų laukia nuotykių pilnas žygis, diskusijos aktualiomis temomis, maudynės, skanus maistas ir daugybė naujų draugų!

Detalesnę programą rasitePrograma Trakuose v.4

Kaina: NEMOKAMAI! Maitinimo, apgyvendinimo ir programos išlaidos dalyviams padengiamos (rėmėjų dėka), o kelionė iki vietos ir atgal – dalyvio indėlis.

Dalyviai: 15-18 metų jaunuoliai iš visos Lietuvos.

Vieta: „Riterio kranto“ sodyba (Trakų raj.). Daugiau informacijos apie vietą rasite čia: https://www.riteriokrantas.lt/

Dalyviai gaus maitinimą 6 kartus per dieną (pusryčius, pietus, vakarienę, naktipiečius ir dvi arbatos pertraukėles).

Registracija vyksta čia: https://forms.gle/rTBy3s4D9eMmX4veA

Registracija vyksta iki liepos 13 d. 23:59 val.

Atrankos rezultatai bus paskelbti iki liepos 26 d. (pranešime el. paštu).

Vienas svarbiausių faktorių dalyvių atrankoje – motyvacija, todėl detaliai aprašykite, kokiose veiklose jau dalyvaujate ir kodėl norite dalyvauti šiuose mokymuose. Suskubkite ir nepraleiskite puikios galimybės, nes vietų skaičius labai ribotas – planuojama priimti 30 dalyvių. Bus susisiekta ir su atrinktais dalyviais, ir tais, kurie šiais metais nebus atrinkti.

COVID-19 prevencija: Mokymuose bus užtikrintos visos higienos sąlygos ir laikomasi visų Vyriausybės reikalavimų dėl renginių organizavimo. Priklausomai nuo pandemijos situacijos Lietuvoje renginio formatas ir vieta gali keistis.

Jeigu kyla klausimų rašykite: info@socialinis-sufleris.lt

Šie mokymai organizuojami bendradarbiaujant su Kultūros ministerija, Jaunimo reikalų departamentu prie SADM, Mobilizacijos ir Pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAM, Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentu, British Council Lithuania. 

Mokymų programą kuria universitetų dėstytojai, muziejų ir bibliotekų darbuotojai, jaunimo darbuotojai, psichologai, socialiniai darbuotojai ir daugybės nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Kviečiame nepraleisti unikalios galimybės leistis į vasaros nuotykį!

 

Pilietinės iniciatyvos „Socialinis sufleris“ informacija
Asociatyvi nuotr. unsplash.com

Shadow up