kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono bibliotekose vyksta nemokami skaitmeninio raštingumo mokymai. Kviečiame dalyvauti!

Asociacija „Langas į ateitį“ kviečia visus norinčius išmokti, atnaujinti ar pagilinti savo žinias dalyvauti skaitmeninio raštingumo mokymuose pagal vykdomą projektą „Prisijungusi Lietuva“, kurie vyksta daugumos miestų ir rajonų viešosiose bibliotekose, tarp jų ir Vilniaus rajone.


Skaitmeninio raštingumo „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“ mokymuose, kurių trukmė 18 val., išmoksite naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete, rengti tekstinius dokumentus, saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos. Taip pat įgysite teorinių ir praktinių žinių, kaip naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis, dalytis informacija bei bendrauti internetu su artimaisiais ir draugais.

Vilniaus rajone pradinio lygio skaitmeninio raštingumo „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“ mokymai vyks:

Lapkričio 18 d. – Vilniaus rajono savivaldybės centrinės bibliotekos Lavoriškių struktūriniame padalinyje (Liepos g. 6, Lavoriškių k.);

Lapkričio 19 d. – Vilniaus rajono savivaldybės centrinės bibliotekos Eitminiškių struktūriniame padalinyje (Bažnyčios g. 23, Eitminiškių k.).
 

Norintiems pagilinti skaitmeninio raštingumo žinias, siūlomi nemokami 6 val. trukmės mokymai pažengusiems, kurių metu kviečiama mokytis šių programų:

- Karjeros galimybės TAU: inovatyvus savęs pristatymas. Čia išmoksite prisistatyti naujoviškai bei originaliai. Sužinosite kaip sukurti originalų gyvenimo aprašymą, įdomiau suformuoti tekstus bei susipažinsite su vaizdo įrašų kūrimo ir redagavimo galimybėmis.
Lapkričio 12 d. – Vilniaus rajono centrinės bibliotekos Eitminiškių struktūriniame padalinyje (Bažnyčios g. 23, Eitminiškių k.).

- Pažengusiųjų „E. bendruomenės TAU: atsakingas turinio publikavimas internete ir saugus naršymas“.
Lapkričio 13 d. – Vilniaus rajono centrinės bibliotekos Buivydžių struktūriniame padalinyje (Bažnyčios g. 2, Buivydžių k.).

Bendruomenės Tau: būk aktyvus, unikalus ir verslus. Šioje programoje susipažinsite su interneto svetainių kūrimo bei e. bendruomenės pagrindais, įgysite saugaus naršymo internete žinių bei įgūdžių.
Lapkričio 18 d. – Vilniaus rajono centrinės bibliotekos Sužionių struktūriniame padalinyje (Žalioji g. 4, Sužionių k.).

Bendradarbiavimas Tau. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis. Ši programa skirta susipažinti su skaitmeninių nuotraukų redagavimo, koliažo ir animacijų kūrimo galimybėmis. Mokymų metu taip pat sužinosite, kaip saugiai bei atsakingai skelbti nuotraukas ir vaizdo įrašus internete.
Lapkričio 20 d. – Vilniaus rajono centrinės bibliotekos Kabiškių struktūriniame padalinyje (Nemenčinės g. 6, Kabiškių k.).

Bendradarbiavimas Tau. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: efektyvus laiko planavimas ir bendravimas. Šiuose mokymuose sužinosite, kaip saugiai ir atsakingai bendrauti ir bendradarbiauti e. paštu, kaip dokumentus laikyti internete, juos bendrinti su kitais žmonėmis, išmoksite planuoti laiką pasitelkiant e. kalendorius.
Gruodžio 7 d. – Vilniaus rajono centrinės bibliotekos Paberžės struktūriniame padalinyje (Vilniaus g. 29, Paberžės k.).

Skaitmeninio raštingumo mokymuose jau dalyvavo 704 Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos, Grigaičių, Nemenčinės miesto, Buivydžių, Mariampolio, Valčiūnų, Pagirių, Šumsko, Mažųjų Lygainių, Pikeliškių, Nemėžio, Medininkų, Kalvelių struktūrinių padalinių lankytojai.

Jei norėtumėte, kad mokymai vyktų Jūsų gyvenvietės bibliotekoje, susisiekite su artimiausia biblioteka arba tel. 8 620 20 961, el. p. mokymai@vipt.lt.

Registruotis į mokymus galite tel. 8 620 20 961, el. p. mokymai@vipt.lt, užpildžius registracijos formą arba artimiausioje bibliotekoje.


Mokymai bibliotekose vyks iki 2021 metų kovo mėn. Kviečiame aktyviai dalyvauti!

Shadow up