kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame įmones dalyvauti Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkurse

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija jau septintąjį kartą paskelbė Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo (toliau - NAVA) konkursą, kurio metu Nacionaliniais atsakingo verslo apdovanojimais bus pagerbtos pažangiausios įmonės, 2013 m. nuveikusios daugiausiai darbų įmonių socialinės atsakomybės srityje ir labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje.


NAVA konkurse gali dalyvauti ir būti apdovanotos įmonės. NAVA nominacijos – „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“ ir „Metų aplinkosaugos įmonė“ – tradiciškai skirstomos į smulkesnes kategorijas: labai mažos, mažos ar vidutinės įmonės, didelės šalies įmonės ir tarptautinės įmonės ar jų filialai / atstovybės, veikiančios Lietuvoje. Labiausiai pasižymėjusios įmonės pagerbiamos pagrindiniu apdovanojimu – „Socialiai atsakinga įmonė“. Šiais metais taip pat bus įteikti papildomi apdovanojimai už Sveikatingumo prioritetų įgyvendinimą.

Įmonių paraiškas reikia pateikti DOC ir PDF formatais elektroniniu paštu adresu nava@socmin.lt iki 2014 m. balandžio 27 dienos imtinai.

Detalesnę informaciją, paraiškos formas ir ankstesnių metų nugalėtojus galite rasti http://www.socmin.lt/lt/darbo-rinka-uzimtumas/imoniu-socialine-atsakomybe-isa/nacionalinis-atsakingo-verslo-apdovanojimas.html. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Darbo departamento Darbo teisės skyrių (vyriausiąją specialistę Jeleną Polijančuk, tel. 85 266 42 29, el. paštas Jelena.Polijancuk@socmin.lt; vedėją Vitą Baliukevičienę, tel. 85 266 82 56, el. paštas Vita.Baliukeviciene@socmin.lt).

 

Shadow up