kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Renginys Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai bei Bibliotekų metams

Aš skaitau.
Ir girdžiu kiekvieną sykį,
Versdamas pageltusius lapus,
Pirmą frazę:
„Imkiet mani ir skaitykiet...“ –
Nugalėjusią ir laiką, ir kapus...

     (E.Mieželaitis)

Gegužės 7 d. Lietuvoje minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, ir ta proga Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje vyko renginys, skirtas šiai dienai paminėti. Renginyje dalyvavo 6a, 6b ir 10Gb klasių mokiniai bei mokytojos  A. Kirijenkova, I.Lukoševičienė, I. Lapkauskienė, T.Razdvilavičienė. 


Bibliotekoje buvo parengta senų knygų paroda „Iš kartos į kartą“.

Renginio pradžioje Aurelija Blazarėnaitė padeklamavo eilėraštį apie knygą. Skaitovai Karolis Donsulas, Inesa Grimutaitė, Diana Kovalevska ir Modestas Metrikis  apžvelgė knygos atsiradimo kelią, supažindino su knygos atsiradimo istorija, kalbėjo apie pagarbą knygai, jos saugojimo problemas.

Be to, renginio metu buvo parodytas filmas „Kaip gimsta knyga“ apie vaikams skirtą knygą „Lietuvos istorija“, kurioje nepaprastai smagiai supažindinama su mūsų šalies istorija nuo seniausių laikų iki nūdienos. Ši knyga išsiskiria iš kitų knygų ne tik įdomiu dizainu, bet ir joje esančiais priedais: stalo žaidimais,  atvirukais,  klijuojamais modeliukais, kitais atverčiamais ir judančiais priedais. Mokiniai galėjo ją ne tik pamatyti filme, bet su šia knyga ir susipažinti, pavartyti gimnazijos bibliotekoje.Gimnazijos bibliotekininkės
Rimanta Lukošiūnienė ir Marija Giedrienė

Shadow up