kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Dar vienas Riešės vaikų darželio gimtadienis

Šis rugsėjis Vilniaus rajono, o ypač Riešės, Mažosios ir Didžiosios Riešės gyvenviečių švietimo bendruomenei prasidėjo itin puikiomis naujienomis. Po renovacijos ir statybų atsinaujinęs, pakeitęs savo išvaizdą bei galintis priimti dvigubai didesnį skaičių ugdytinių, vaikučius ir jų tėvelius pasitiko Riešės vaikų darželis.


Darželio renovaciją ir statybos darbus finansavo Vilniaus rajono savivaldybė. Visas procesas truko nuo 2015 m., tai buvo labai rimtas iššūkis darželio direktorei Irinai Bušauskienei, kuri tapo naująja Riešės vaikų darželio vadove kaip tik pačių darbų pradžioje. Visi rūpesčiai, problemų sprendinių ieškojimas bei atsakomybė teko būtent jai. Ypač džiugu, kad jos pastangomis visi darbai buvo įvykdyti laiku ir nuo 2017 m. rugsėjo 1-osios darželis plačiai atvėrė duris naujiesiems ir sugrįžusiems tęsti ugdymo proceso auklėtiniams.

Darželyje įrengtos 4 ikimokyklinio ugdymo grupės, sudarytos puikios ugdymosi sąlygos 80-čiai vaikų. Senosios darželio patalpos perplanuotos, atnaujintos – dabar visos grupės turi erdvius miegamuosius, įrengta salė, kurioje vyksta muzikinės veiklos ir vyks didesni darželio renginiai. Labai gražiai sutvarkyta darželio aplinka, įrengtos naujos ir spalvingos žaidimų lauko aikštelės. Pastebėtina ir tai, kad su vaikučiais dirba savo srities profesionalės, puikios pedagogės, kurioms šis rugsėjis, kaip ir naujai atėjusiems vaikučiams, tapo adaptaciniu periodu.

Atsinaujinęs darželis sugebėjo patenkinti ikimokyklinio amžiaus vaikučius auginančių tėvelių lūkesčius, nes į ugdymo įstaigą priimti visi 3 metų ir vyresni vaikai.

Pokyčiais pasidžiaugti jau buvo atvykusi Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst bei administracijos direktorė Liucina Kotlovska. Be savo dėmesio nepaliko Vilniaus rajono savivaldybės švietimo skyriaus vedėja Lilija Andruškevič bei kiti garbūs svečiai. Visus apsilankiusius maloniai nuteikė toks reikšmingas Riešės vaikų darželio atsinaujinimas, kuris gali būti įvardintas dar vienu šios įstaigos gimtadieniu ir tapti nuostabia proga švęsti naują sezono pradžią, tuo pačiu nepamirštant ir gražios net 42 metus trunkančios darželio istorijos.

 dr. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė,
Riešės vaikų darželio vyr. meninio ugdymo pedagogė ir
LEU Muzikos katedros docentė

Shadow up