kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Riešės seniūnija įvertinta Nacionalinės mokėjimo agentūros

Birželio 9 dieną vyko tradicinė Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) organizuojama konferencija, skirta aptarti žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo bei su plotu susijusių priemonių pagal Lietuvos kaimo plėtros  programą aktualijas.


Konferencijos metu NMA, Žemės ūkio ministerijos bei Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro specialistai pristatė paraiškų priėmimo rezultatus, naujausius tesės aktų pakeitimus, paraiškų administravimo ir 2016 m. plotinių priemonių patikrų naujoves. Pabrėžta, kad laikotarpis nuo pat paraiškų priėmimo pradžios žemės ūkio padalinių, seniūnijų atstovams buvo itin įtemptas dėl didelio paraiškų srauto. Tačiau sklandi žemės ūkio skyrių, seniūnijų specialistų veikla užtikrino efektyvų paraiškų administravimą.

Konferencijos pabaigoje NMA direktorius Erikas Bėrontas, dėkodamas už sklandų deklaravimo procesą, sėkmingą bendradarbiavimą ir pagalbą pareiškėjams, apdovanojo savivaldybių žemės ūkio padalinius ir seniūnijas. Įvertintųjų tarpe buvo ir Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Riešės seniūnija, kuri buvo apdovanota atminimo dovana ir padėkos raštu už klientų skatinimą naudotis e. priemonėmis siekiant efektyvaus paramos administravimo. 

Shadow up