kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kvietimas į INTERREG BJR projekto Co2mmunity regioninę konferenciją

Vietos bendruomenių atstovai kviečiami į INTERREG BJR projekto Co2mmunity – „Atsinaujinančios energetikos projektų bendras valdymas ir finansavimas bendruomenėse“ regioninę konferenciją, kuri vyks 2020 m. rugpjūčio 26 d. Kaune (viešbutis Best Western „Santaka“ Nemuno salė, J. Gruodžio g. 21, Kaunas).


VšĮ Kauno regioninė energetikos agentūra, kartu su dar 14 partnerių iš Baltijos jūros regiono šalių, vykdo šį projektą, kurio pagrindiniai tikslai yra skatinti gyventojų bendruomenes rengti ir įgyvendinti atsinaujinančių išteklių energetikos projektus, naudoti jų generuojamą energiją saviems ir bendruomenės tikslams, o taip pat šia veikla prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo bei klimato kaitos padarinių švelninimo.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, renginio trukmė iki 5 val., būtina išankstinė registracija el. paštu kreagentura@gmail.com iki 2020 m. rugpjūčio 24 d. (vietų skaičius ribotas). Renginio metu bus imtasi saugumo priemonių ir laikomasi visų reikalavimų, susijusių su COVID-19 virusu.

Išsamesnę informaciją apie projektą ir renginį teikia dr. Tercizijus Varkala telefonu 8 614 08525 arba nurodytu el. paštu.

Konferencijos programą galite rasti čia.

 

 

Parengta pagal organizatorių pateiktą inf.
Nuotr. pixabay.com

 

Shadow up