kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pedagogų praktinė veikla „Kalėdų laukimo dirbiniai – Kalėdų eglutės papuošalai – mūsų paveldas“ Vilniaus rajono Nemenčinės krašto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams

Nuo senų laikų Adventas, tai ramybės ir pasiruošimo Kalėdoms metas, kai nudirbti rudens darbai, kai ilsisi gamta ir yra galimybė daugiau laiko pralesti drauge. Todėl 2019 m. gruodžio 6 d. Nemenčinės vaikų lopšelyje-darželyje buvo organizuota Vilniaus rajono Nemenčinės krašto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų praktinė veikla „Kalėdų laukimo dirbiniai – Kalėdų eglutės papuošalai – mūsų paveldas“.


Labai džiaugiamės, kad į pedagogų praktinę veiklą susirinko didelis pedagogų būrys. Smagu, kad praktinėje veikloje aktyviai dalyvavo Kabiškių vaikų lopšelio-darželio, Bezdonių ir Nemenčinės vaikų darželių, Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos skyriaus Visalaukės mokyklos-daugiafunkcio centro, Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos, Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos, Eitminiškių pagrindinės mokyklos ir Nemenčinės vaikų lopšelio-darželio mokytojai bei kiti pedagogai.

Svečiai išklausė meninio ugdymo mokytojos D. Biekšienės ir ikimokyklinio ugdymo mokytojos D. Janavičienės pranešimą „Kalėdų eglės puošyba. Istorija ir tradicijos“ bei kartu su Nemenčinės vaikų lopšelio-darželio pedagogėmis A. Grebneva, V. Muravskaja, M. Bogucka, I. Verikovska, B. Pavliukovič, A. Juchnevič, J. Kapustina, O. Garnega, K. Dešukiene, A. Gasperovič ir G. Goluboviene dirbo keturiose sekcijose: „Gamtinė medžiaga“, „Šiaudai“, „Popierius“, „Vilna ir molis“. Pedagogai pasidalino turima patirtimi ir aptarė galimus Kalėdų laikotarpio kūrybinių dirbtuvių organizavimo vaikams būdus bei metodus. Susirinkusiųjų nuotaiką praskaidrino ugdytinių Advento laikotarpio rateliai ir žaidimai, o svečių padovanoti karpiniai papuošė salę.

Smagu, kad šiuo laikotarpiu, atskleisdami savo talentus ir gebėjimus, kaip ir mūsų senoliai, pedagogai gerbia Advento laikotarpio tradicijas, jas puoselėja ir perduoda jaunajai kartai.

 

Inf. ir nuotr. Vilniaus r. Nemenčinės vaikų lopšelio-darželio

Shadow up