$new_lang_name = 'lit'; $mod_rewrite_link = '/l.php?tmpl_into[0]=index&tmpl_name[0]=m_site_index2&tmpl_into[1]=middle&tmpl_name[1]=m_menu_site_map'; ?> Vilniaus rajono savivaldybės administracija - straipsniai :„Gerojo lašelio“ diena Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje
kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Gerojo lašelio“ diena Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje

Vasario 12 dieną, Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje įvyko „Gerojo Lašelio“ diena. ERASMUS+ projekto „Incubator for Future European Entrepreneurs“ (Inkubatorius Būsimiems Europos Verslininkams) darbo grupė kartu su Lietuvos vaikų, sergančių vėžiu, asociacija „Paguoda“ paragino visus mokinius, mokytojus, gimnazijos darbuotojus dalyvauti šioje akcijoje. „Gerojo lašelio“ akcijos metu kiekvienos klasės mokiniai pagal savo galimybes paaukojo pinigus, kuriuos surinko savanorių grupė. Iš viso buvo surinkta net 1375,00 eurų! Visi paaukoti pinigai yra perduoti vėžiu sergantiems vaikams, kuriuos remia „Paguodos“ asociacija.


Ši diena buvo neįprasta, nes dauguma mokinių dėvėjo žalios spalvos drabužius arba buvo pasipuošę tokios spalvos akcentais, nes būtent ši spalva simbolizuoja viltį. Klasės papuoštos žaliais gerumo lašeliais ir kiekvienas mokinys prie drabužių buvo prisisegęs po žalią gerumo lašą.

Dėkojame už aukas ir gerumą!

Linkime sergantiems vaikams greitai pasveikti!

Ar norite prisijungti prie akcijos? Visa informacija yra pateikta asociacijos „Paguoda“ puslapyje: http://www.paguoda.lt/aukokite.

Veikla yra finansuojama programos Erasmus+

Straipsnis atspindi jos rengėjų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį, ir Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį ir galimą panaudojimą.

 


G3 klasės mokinys Ernestas Gulbickis
Erasmus+ projekų koordinatorė yra Inesa Rusecka
Projekto dalyvių nuotraukos


Shadow up