kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pasieniečių mokykloje Medininkuose – iškilminga diplomų įteikimo šventė

Šiandien, rugpjūčio 6 d., Pasieniečių mokykloje Medininkuose vyko ypatinga šventė – profesinio mokymo diplomai ir mokyklos baigimo ženklai įteikti 109 absolventams bei įvadinių mokymo kursų dalyviams.


Iškilmingoje mokslų baigimo šventėje priesaiką sąžiningai tarnauti Tėvynei ir ginti valstybės sieną davė 109 pasieniečiai. Iškilmių metu taip pat buvo suteikti puskarininkių laipsniai, įteikti apdovanojimai, padėkos raštai už pasiekimus. Diplomus absolventams įteikė Lietuvos Respublikos vidaus reikalų viceministrė Sigita Ščajevienė ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vado pavaduotojas Antanas Montvydas.

Renginyje dalyvavęs Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robert Komarovski savo ir Savivaldybės merės Marijos Rekst vardu linkėjo pasieniečio profesiją pasirinkusiems absolventams daug atkaklumo, stiprybės, ryžto, žmonių pagarbos ir tvirto pasitikėjimo žengiant garbingos profesijos keliu.

Iškilmingoje ceremonijoje Pasieniečių mokykloje taip pat dalyvavo LR vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, įvairių institucijų ir VSAT rinktinių atstovai, absolventų artimieji ir kiti svečiai.

Mokslų baigimo iškilmių pabaigoje buvo surengtas VRM reprezentacinio pučiamųjų orkestro koncertas.

Dar kartą sveikiname ir linkime saugios tarnybos ir visokeriopos sėkmės!

 

 
     
     
     
Shadow up