kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Įvyko pirmasis šiais metais Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdis

Sausio 25 d., penktadienį, įvyko pirmasis šiais metais Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame buvo svarstyta ir priimta 35 aktualių bei svarbių Vilniaus rajono gyventojams sprendimų. Posėdyje dalyvavo Savivaldybės administracijos darbuotojai, rajono seniūnijų seniūnai bei suinteresuoti rajono gyventojai.


Pirmiausiai Tarybos sprendimu buvo patvirtintas sprendimo projektas „Dėl mokymo lėšų apskaičiavimo, paskirstymo ir panaudojimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo, pagal kurį bus apskaičiuojamos, paskirstomos ir naudojamos Vilniaus rajono savivaldybei skirtos mokymo lėšos.

Siekdama padidinti Vilniaus rajono savivaldybės gyventojų užimtumą, užtikrinant socialiai atskirtų asmenų integraciją į visuomenę, Taryba pritarė Vilniaus rajono savivaldybės 2019 m. užimtumo didinimo programai. Įgyvendinant programą siekiama suteikti bedarbiams galimybę integruotis į darbo rinką ir susirasti nuolatinį darbą.

Taryba taip pat pritarė Mokinių nemokamo maitinimo mokyklose bei Paramos mokinio reikmenims įsigyti tvarkos aprašams. Patvirtinti tvarkos aprašai suteiks didesnę paramą nepasiturintiems bendrai gyvenantiems asmenims, auginantiems mokyklinio amžiaus vaikus ir sudarys palankesnes sąlygas gauti socialinę paramą mokiniams. Patvirtinus tvarkos aprašus taip pat siekiama suteikti galimybę kreiptis didesniam pareiškėjų skaičiui.

Tarybos posėdžio metu patvirtinti sprendimo projektai dėl turto perdavimo Paberžės „Verdenės“, Egliškių Šv. Jono Bosko ir Mickūnų gimnazijoms bei Riešės vaikų darželiui. Minėtos įstaigos turtą valdys, naudos ir disponuos juo patikėjimo teise.

Tarybos posėdžiui įsibėgėjus buvo pritarta trasų sutrumpinimo bei pertvarkymo sprendimo projektams, suteikti gatvių pavadinimai Šatrininkų, Nemėžio, Riešės, Zujūnų ir Avižienių seniūnijose. Tarybos posėdžio metu taip pat patvirtinti sprendimo projektai dėl visuomenės poreikiams skirtų teritorijų suformavimo Mickūnų, Lavoriškių ir Nemenčinės miesto seniūnijose.

Daugiau informacijos apie Tarybos posėdžio metu priimtus sprendimus, jų vykdymą bei kitas aktualijas kviečiame skaityti Savivaldybės internetinėje svetainėje www.vrsa.lt.

Taip pat primename, kad Vilniaus rajono gyventojai turi galimybę stebėti tiesioginę Tarybos posėdžių transliaciją internetu bei pasižiūrėti įvykusių posėdžių vaizdo įrašus čia.


Shadow up