kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kaip Avižienių gimnazijos mokiniai LR Seime įstatymą priėmė

Avižienių gimnazijoje jau antrus metus sėkmingai veikia vyresniųjų klasių moksleivių klubas ,,Karjeristai“. Mokiniai užsiėmimuose, skirtuose karjeros ugdymui, stengiasi ne tik įgyti teorinių žinių, bet ir aplankyti kuo daugiau įstaigų, kuriose priimami svarbūs valstybiniai sprendimai. Spalio 21 d. mokiniai dalyvavo ekskursijoje į LR Seimą.


Seime mokiniai aplankė Spaudos konferencijų, Prezidento susitikimų su svečiais, Prezidento A.M. Brazausko, naująją Plenarinių posėdžių, Tarptautinių susitikimų ir sutarčių pasirašymo, Popiežiaus Jono Pauliaus II-ojo sales. Bevaikščiodami po šias sales, mokiniai galėjo savotiškai pajusti Seimo kasdienybės ir iškilmingų progų atmosferą.

Ekskursijos pabaiga buvo pati įsimintiniausia, nes Kovo 11-osios posėdžių salėje mokiniai galėjo įsijausti į Seimo nario vaidmenį ir pasimokyti priimti įstatymą. Mokiniams tikrai netrūko išradingumo. Jie išsirinko plenarinio posėdžio vadovybę: pirmininką, pavaduotojus, sekretoriatą bei pasiskirstė frakcijomis. Buvo pristatytas įstatymo projektas ,,Dėl rajono mokinių važinėjimo Vilniaus miesto transpotu lengvatų“. Mokiniams patiko pristatyti įstatymą, oponuoti bei balsuoti dėl įstatymo priėmimo.

Ačiū Seimo kanceliarijos Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyriaus Visuomenės informavimo ir žiniaskalidos poskyrio vedėjai Laimai Šandarienei už puikią ekskursiją. Avižienių gimnazijos „Karjeristai“ šioje išvykoje pasisėmė geros ir prasmingos patirties, galbūt praversiančios ir ateityje.

 

Vilniaus r. Avižienių gimnazijos psichologė
 
,,Karjeristų“ klubo vadovė Sonata Švabauskienė


Shadow up