kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kad vaikų atostogos būtų saugios! Prevencinio renginio „Saugios atostogos vaikams“ atgarsiai

Baigiantis mokslo metams, ateina ilgai laukta vasara – išsvajotų atostogų metas. Siekiant užtikrinti, kad vasaros atostogos būtų ne tik smagios, bet ir saugios, šiandien Medininkų pilies kiemelyje visas būrys atsakingų institucijų atstovų dalijosi saugos patarimais vykdydami prevencinę programą „Saugios atostogos vaikams“.


Vilniaus apskrities policijos komisariato kartu su Vilniaus rajono savivaldybe organizuotoje prevencinėje programoje savo informacinius stendus pristatė – Vilniaus rajono policijos komisariatas, Vilniaus pasienio rinktinė, greitosios pagalbos atstovai iš VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos, Valstybinė priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių gelbėtojų mokykla, Šalčininkų rajono policijos komisariatas bei Vilniaus rajono savivaldybė. Renginyje dalyvavusių institucijų atstovai atkreipė dėmesį į vasaros atostogų metu slypinčius pavojus bei pasidalijo naudingais patarimais kaip užkirsti kelią nelaimėms ir saugiai džiaugtis vasara. Naudingus patarimus gavo bei puikiai laiką praleido virš 200 Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų mokinių.

Renginio pradžioje visus atvykusius dalyvius, svečius ir vaikus skambiomis melodijomis pasveikino atvykęs Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis pučiamųjų orkestras. Artėjant vasaros atostogoms, netrūko ir sveikinimų vaikams. Linkėdama vaikams saugių, nuostabių, džiaugsmingų ir įspūdžių kupinų atostogų Vilniaus rajono savivaldybės Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Juliana Lipinska taip pat padėkojo Vilniaus rajono policijos komisariatui už iniciatyvą bei puikiai suorganizuotą renginį. Prisidėdamas prie sveikinimų Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Stanislav Voicechovskij visiems atvykusiems vaikams palinkėjo saugių atostogų, kad po vasaros poilsio visi gerai pailsėję vaikai grįžę į mokyklas drąsiai kibtų į mokslus.

Po visų sveikinimų, vaikai puolė prie informacinių stendų, kur netrūko svarbių patarimų ir įdomių užsiėmimų. Atvykę Valstybinė priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių gelbėtojų mokyklos atstovai pasakojo vaikams apie sunkų ir atsakingą savo darbą, priminė, kaip saugiai elgtis kilus gaisrui bei parodė gaisrininkų aprangą, mašinas ir įrangą, o smalsiausiems vaikams buvo suteikta galimybė pasijusti gaisrininkais – gelbėtojais.

Apie kylančius pavojus žmogaus sveikatai ir pagalbos suteikimą ištikus nelaimei papasakojo Vilniaus rajono centrinės poliklinikos atstovas. Renginyje dalyvavęs medikas išaiškino kaip elgtis ir kaip padėti nelaimei ištiktam asmeniui bei kokius pirmosios pagalbos veiksmus reikėtų atlikti, kol atvyks skubiosios pagalbos tarnybos.

Apie ypač vaikų mėgstamą transporto priemonę – dviratį ir būtiną saugumą keliuose papasakojo Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai, kurie vaikams dar kartą priminė saugaus elgesio taisykles gatvėje, kieme, viešose vietose bei daug dėmesio skyrė eismo saugai važiuojant dviračiu. Vaikai taip pat turėjo progą apžiūrėti patrulinį policijos automobilį.

Vilniaus pasienio rinktinės atstovai pristatydami savo veiklą, ne tik papasakojo apie pasieniečio profesiją bei šios profesijos ypatumais, bet ir suteikė progą jauniesiems smalsuoliams susipažinti su valstybės sienos apsauga bei tam naudojamomis priemonėmis.

Prevencinės programos renginyje vaikai turėjo progą ne tik išgirsti daug naudingų patarimų ir aktualijų apie saugą, bet ir smagiai papramogauti Vilniaus rajono savivaldybės specialistų surengtose edukacinėse užsiėmimuose, pašokinėti ant batutų ir paskanauti Vilniaus rajono savivaldybės bei „Baltoji varnelė“ aprūpintų nemokamų ledų. 

Nuoširdžiai dėkojame visiems aktyviai prisidėjusiems prie renginio organizavimo, o vaikams linkime šiltos bei gražiausių įspūdžių kupinos vasaros!

 

Shadow up