Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Violeta Godlevska - Lietuvos čempionė 1500 metrų distancijoje

Vasario 17-18 d. Kaune vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas bei jaunimo pirmenybės. Labai gerai varžybose pasirodė Vilniaus rajono atstovai Violeta Godlevska, Karina Onufrijeva bei Snežana ir Valdas Dopolskai.

Puikiai varžybose startavo jaunoji Violeta Godlevska, kuri moterų grupėje 1500 metrų distancijoje iškovojo pirmą vietą ir tapo čempione. Jau ne pirmą kartą Violetos pavojingiausia varžovė buvo Loreta Kančytė iš Kauno, tačiau nuo pat starto Violeta pirmavo ir neleido savęs aplenkti.

Lengvaatletė 1500 metrų įveikė per 4 min. 45,93 sek. ir iškovojo Lietuvos čempionato aukso medalį.

Violeta Godlevska labai gerai startavo ir 3000 m bėgime. Šioje distancijoje tarp moterų Violeta finišavo ketvirta, o savo amžiaus grupėje bėgikė buvo greičiausia, trasoje užtrukusi 10 min. 11,73 sek. Kitos Vilniaus rajono atstovės Karina Onufrijeva ir Snežana Dopolskaitė 3000 metrų atitinkamai įveikė per 11 min. 05,69 sek. – 9 vieta bei per 11 min. 53,17 sek. – 12 vieta.

Valdas Dopolskas 3000 m bėgime tarp vyrų užėmė 5 vietą, distanciją įveikęs per 8 min. 51,46 sek. Sveikiname mūsų lengvaatlečius ir linkime puikių rezultatų ateityje.

Vilniaus rajono savivaldybės Sporto mokyklos direktoriaus pavaduotojas Jurij Levko