kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Sėkmingi Vilniaus rajono bėgikų startai XIV Tarptautiniame olimpinės čempionės Irenos Ševinskos bėgime Pultuske

Balandžio 26 d. aštuoni Vilniaus rajono bėgikai dalyvavo XIV daugkartinės olimpinės čempionės Irenos Ševinskos tarptautinėse bėgimo varžybose Pultuske, Lenkijoje.


Antradienį po pietų atvykome į Pultuską, įsikūrėme senojoje pilyje – Polonijos namuose, vėliau aplankėme miesto rotušės aikštę, regiono muziejų bei upės Narev prieplauką. Taip pat turėjome galimybę pasitreniruoti varžybų trasoje. Kaip ir per varžybas Nemenčinėje balandžio 24 d., taip ir čia Pultuske orai nelepino – visą naktį lijo ir tik paryčiais nustojo, o varžybų dieną buvo šalta. Nepaisant to į varžybas atvyko apie 800 5-16 metų bėgimo mėgėjų. Prieš startą vyko iškilminga varžybų atidarymo ceremonija, kurioje apart pačios šventės globėjos Irenos Ševinskos, dalyvavo ir Monrealio olimpiniai čempionai: lengvaatletis prancūzas Guy Drut, kuris taip pat yra Tarptautinio olimpinio komiteto narys, penkiakovininkas lenkas Januš Gerard Pyciak – Peciak, Pultusko miesto meras Kšištof Nuškevič, ministras Henryk Kovalčyk, Mazovijos kuratorė Aurelija Michalovska, Pultusko mokyklų grupės Nr. 4 direktorius Kšyštof Lachmanski bei rėmėjo „Samsung Electronics“ atstovai.

Pirmosios startavo jauniausios mūsų dalyvės Evelina Voitkevič ir Karina Borkovska 900 m distancijoje mergaičių 2004-2005 gim. m. amžiaus grupėje. Evelina startuodama susipainiojo 76 bėgikių grupėje, bet greitai susiorientavo ir gerai prabėgo distanciją. Įveikusi pusę distancijos Evelina bėgo jau 3. Bėgdama paskutinius metrus iki finišo Evelina dar labiau pagreitino bėgimo tempą ir finišavo pirma. Karina pirmą kartą startavo tokio lygio varžybose, susikaupusi ji gerai bėgo distancijoje ir finišavo 6.

1 100 metrų distancijoje tarp berniukų, gimusių 2004-2005 m., bėgo Daniel Bartusevič. Daniel iš starto išbėgo 10-tas. Greitai bėgančiam Danieliui pavyko aplenkti visus varžovus ir iškovoti aukso medalį.

Po berniukų prie starto stojo Kamilė Jakubauskaitė ir Veslava Voitkevič 2003 gim. m. amžiaus grupėje tarp mergaičių 1 100 m trasoje. Kamilė labai greitai bėgo pylimu, dar labiau paspartino bėgimą miesto gatvėmis ir finišavo pirma. Veslava pusę nuotolio bėgo penktoje vietoje, o paskutinių 500 metrų distancijoje padidino greitį ir finišavo antra. Marek Griniuk toje pačioje amžiaus grupėje tarp berniukų turėjo įveikti 1 400 m. Sportininkas šiek tiek per lėtai pradėjo bėgimą ir įveikęs pusę nuotolio bėgo 4 vietoje. Likusią dalį trasos Marek įveikė greičiau ir finišo liniją kirto 2 vietoje.

Vyriausioje amžiaus grupėje startavo Aurelija Vinogradova ir Romualdas Aleksandrovas. Aurelijai teko įveikti 1 400 metrų. Įveikusi pusę nuotolio Aurelija bėgo už lyderių, tačiau jau netrukus aplenkė varžoves ir stipriu spurtu paskutiniuose metruose finišavo pirma.

Paskutiniai prie starto linijos stojo vaikinai, gimę 2001-2002 metais, kurie varžėsi 2 000 metrų distancijoje. Iš pradžių Romualdas bėgo šeštas, paskui pasivijo ir aplenkė 4 varžovus, tačiau bandymas aplenkti paskutinį varžovą buvo nesėkmingas ir Romualdas tenkinosi antra vieta.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Samsung firmos vertingais daiktiniais prizais, kuriuos įteikė olimpiniai čempionai Irena Ševinska, Guy Drut ir Januš Gerard Pyciak – Peciak bei Pultusko miesto meras Kšištof Nuškevič, ministras Henryk Kovalčyk, Mazovijos kuratorė Aurelija Michalovska, Pultusko miesto meras Kšyštof Nuškevič, Pultusko mokyklų grupės Nr. 4 direktorius Kšyštof Lachmanski.

Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime sėkmingų startų Lietuvos pavasario kroso čempionate balandžio 28 d. Palangoje.


 
Vilniaus rajono savivaldybės
sporto mokyklos direktorius 
Marijan Kačanovski 

Shadow up