kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Draugystė tęsiasi

Jau tampa gražia tradicija, kai Lietuvos edukologijos universiteto studentai – būsimieji muzikos mokytojai, su muzikiniais edukaciniais projektais lankosi Riešės vaikų darželyje, tad gegužės 26 d. surengta žaidimų ir muzikos šventė „Vaikystės garsai“ pratęsė prasmingą draugystę. Šįkart į darželį atvyko prof. dr. Vidos Palubinskienės III kurso studentės – Urtė Dorotėja Paliukaitė ir Ieva Ugianskaitė, o šį muzikinį edukacinį projektą inicijavo ir koordinavo dr. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė.


 

Renginys nuo pat pradžių spinduliavo šiluma ir nuoširdžiu bendravimu. Vaikų darželio ugdytiniai ir juos aplankiusieji svečiai kartu dainavo, vieni kitus mokė tradicinių ir šiuolaikinių žaidimų, vaikai turėjo galimybę išgirsti ir mažiau įprastus instrumentus, pvz. lūpinę armonikėlę.

Visi darželio kampeliai buvo pilni vaikų krykštavimo ir smagių muzikos garsų. Paskutiniosiomis renginio akimirkomis studenčių širdis sušildė gražūs darželio direktorės Stasės Keragalvienės padėkos žodžiai ir įteiktų bijūnų žiedų švelnumas.

dr. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė,
Riešės vaikų darželio meninio ugdymo pedagogė ir
 LEU Muzikos katedros dėstytoja

Shadow up