kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Buivydiškių pradinėje mokykloje „Verslumo ugdymo savaitė“

Lapkričio 18-24 dienomis Lietuvoje vyksta Tarptautinė verslumo savaitė, kurią šešti metai globoja ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas. Vilniaus r. Buivydiškių pradinės mokyklos mokiniai ir mokytojai jau keleri metai dalyvauja Tarptautinės verslumo savaitės globėjų ir partnerių organizuojamose veiklose bei vykdo savo veiklas ir projektus. Verslumo savaitės tikslas - ugdyti mokinių verslumą ir kūrybingumą.


Šiemet mūsų mokyklos mokiniai lankėsi Lietuvos geležinkelių muziejuje ir susipažino su geležinkeliečio profesija. Lydimi nuotaikingos skanduotės mažieji „geležinkeliečiai“ klausėsi  geležinkelio stočių istorijos, apžiūrėjo Morzės telegrafo aparatą, įvairius autentiškus kelionių atributus. Visiems teko padirbėti“ geležinkelio statybininkais: su senaisiais įrankiais - rankiniu pjūklu-staklėmis ir rankiniu grąžtu-staklėmis - mokiniai „pjovė“ ir „gręžė“ bėgius. Klausėsi  geležinkelių transporto signalizacijos istorijos, trumpam tapo „stoties  budėtojais ir iešmininkais“. Maketų salėje mokėsi valdyti traukinį, aptarė signalizacijos taisykles. Susipažino su geležinkelio struktūra: keliais, tiltais, tuneliais, pastatais, riedmenimis. Pasižiūrėję animacinį filmuką aptarė saugaus eismo taisykles geležinkelio pervažose. Kelionę vainikavo nuotaikingas pasivažinėjimas traukiniu ir apsilankymas traukinio mašinisto kabinoje.

Dailės ir technologijų pamokose mokiniai kūrė ir konstravo įvairius keleivinius  ir krovininius traukinius ir surengė jų parodą.

Jolanta Vasilevskienė
 pradinių klasių mokytoja metodininkė


Shadow up