kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Lietuvos mokinių biologijos olimpiados atgarsiai

Kovui įpusėjus Anykščiuose vyko 49-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada. Tris dienas mokiniai iš visos Lietuvos varžėsi spręsdami teorines užduotis, testus, dalyvaudami pasirenkamosiose bei praktinėse užduotyse. Vilniaus rajonui olimpiadoje atstovavo Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos IIIB kl. mokinys Danielius Kodis (mokytoja Ala Belevič), Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos G2a kl. auklėtinis Julijan Germanovič (mokytoja Regina Komar) ir Mickūnų gimnazijos G2 kl. mokinys Konstanty Keda (mokytoja Eleonora Makovska).


Mokiniai ne tik atliko įvairias olimpiados užduotis, tačiau ir smagiai leido laisvalaikį: organizatoriai pasirūpino interaktyviais žaidimais „StrateGO“, leidusiais susipažinti su Anykščiu miestu bei jo apylinkėmis. Neapsieita be šokių, stalo žaidimų nakties ir protų mūšio.

Mokytojai buvo kviečiami į ekskursiją po Anykščius bei išvyką į Lajų taką. Mokinius lydėję pedagogai taip pat dalyvavo paskaitoje apie Lietuvos pasiekimus tarptautinėse kosmoso tyrimų programose „EKA projektas SPACEOLYMP“. Kol mokiniai sprendė uždavinius, mokytojams buvo surengti ir praktiniai užsiėmimai „Mikrobiologijos praktiniai darbai mokykloje“.

Vilniaus rajonui atstovavę mokiniai pasirodė puikiai ir gavo specialius organizatorių prizus. Labiausiai sekėsi Konstanty Keda, kuris iškovojo garbingą 3-iąją vietą bei galimybę dalyvauti atrankoje atstovauti Lietuvai tarptautinėje biologijos olimpiadoje.

Sveikiname nugalėtoją ir linkime sėkmės tolesnėje atrankoje!

                                                                            

                                                                                                      Ala Belevič,
Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos

 biologijos mokytoja metodininkė

Shadow up