kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybės delegacija viešėjo Palenkės Bialos apskrityje

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Roberto Komarovskio vadovaujama delegacija š. m. sausio 10 – 12 d. dalyvavo diskusijose ir susitikimuose su partneriais iš Lenkijos Respublikos Palenkės Bialos apskrities (lenk. Powiat bialski). Kartu su R.Komarovskiu į Lenkiją vyko Ekonomikos ir turto skyriaus bei Investicijų skyriaus atstovai.


Palenkės Biala mieste įvyko Lenkijos, Lietuvos, Ukrainos ir Vengrijos atstovų susitikimas. Pagal numatytą programą Savivaldybės atstovai apsilankė Palenkės Biala mieste veikiančioje valstybinėje Jono Pauliaus II aukštojoje mokykloje. Su aukštosios mokyklos pasiekimais, struktūra ir universitetine veikla svečius supažindino rektorius dr. hab. profesorius Mieczysław Adamowicz. Ypatingo dėmesio ir susižavėjimo sulaukė naujoviškas tyrinėjimų centras bei įranga, įgyta už ES lėšas, kabinetai bei bendrabutis. Profesorius pasakojo apie mokymo įstaigos planus, pabrėžė, kad universitete vyksta teorinių ir praktinių žinių integravimas, taip pat studentų mainai.

Susitikus keturių šalių atstovams, buvo užmezgami nauji ryšiai tolesniems projektams vykdyti.

Vilniaus rajono savivaldybės delegacija dalyvavimo renginyje „Dobre, bo Bialskie!“. Renginys skirtas savivaldybių darbui apibendrinti, geriausių įmonių, veikiančių apskrities teritorijose, taip pat jauniems talentams, kurie garsina apskritį, išrinkti.

Vizito metu delegacija taip pat nuvyko į neįgaliųjų centrą Kozulės (lenk. Kozula) gyvenvietėje, apsilankė Dievo Motinos Gailestingumo Kodenio (lenk. Kodeń) šventovėje bei Jablečnos (lenk. Jabłeczna) Šv. Anupro vienuolyne.

Tikimasi, kad apsikeitimas patirtimi bei naujų ryšių užmezgimas peraugs į bendradarbiavimą ir naujų projektų įgyvendinimą.

Vilniaus rajono savivaldybė bendradarbiavimo sutartį su Lenkijos Respublikos Palenkės Bialos apskritimi pasirašė prieš 10 metų.

 

Shadow up