kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Derinamos bendros pozicijos

Vasario 12 d. Žemės ūkio ministerijoje (toliau – ministerija) viceministrė Leokadija Počikovska susitiko su Vilniaus rajono savivaldybės vicemeru Česlavu Olševski, Administracijos direktore Liucina Kotlovska ir kitais atstovais, atsakingais už teritorijų planavimą ir žemės grąžinimą. Susitikime dalyvavo ministro patarėjas Algirdas Gricius, ŽŪM Žemės ir išteklių politikos departamento direktorius Audrius Petkevičius, Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos (NŽT) Žemės tvarkymo departamento direktorius Algis Bagdonas, kiti atsakingi pareigūnai.


Žemės ūkio viceministrė L. Počikovska, sveikindama ministerijos svečius, pažymėjo, jog viceministrų, ministerijos Žemės ir išteklių politikos departamento ir NŽT atstovų susitikimai su Vilniaus miesto savivaldybės vadovais ir už teritorijų planavimą bei žemės grąžinimą atsakingais asmenimis jau seniai tapo tradicija. Tokia pat nuolatinių susitikimų tradicija pradedama ir su Vilniaus rajono savivaldybės atstovais. Viceministrė pabrėžė, jog tokie susitikimai labai naudingi, nes Vilniaus rajone kyla didžiausių problemų dėl žemės grąžinimo ir nuosavybės atstatymo. ,,Norėdami pagreitinti šį procesą, inicijavome tokius susitikimus, kuriuose konkrečiai sprendžiame klausimus, kiek ir kada galima suprojektuoti grąžintinos žemės sklypų, kokius įsipareigojimus prisiima Nacionalinė žemės tarnyba, kokius – savivaldybė, kokius – ministerija“, – kalbėjo L. Počikovska.

Ministro patarėjas A. Gricius atkreipė dėmesį, jog šiuo metu dar kyla nemažai klausimų ir dėl naujojo Teritorijų planavimo įstatymo, kuris įsigaliojo 2014 m. sausio 1 d. ,,Norime suderinti pozicijas dėl požiūrio į įstatymą, kad būtų bendras sutarimas tarp savivaldybių specialistų, NŽT ir ministerijos“, – apibendrino A. Gricius.

ŽŪM informacija

Shadow up