kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono pedagoginė psichologinė tarnyba įgyvendino projektą „Trio to Success“

Vilniaus rajono pedagoginė psichologinė tarnyba kartu su partneriais iš Lenkijos „Socialinių įmonių rėmimo draugija“ (Stowarzyszenie na rzecz spółdzielni socjalnych) ir ,,Poznanio jaunimo profesinio konsultavimo centras“ (Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży z Poznania”) bei Italijos „Cometa Farmazone“ įgyvendino Erasmus plius projektą „Trio to Success“.


Projektas buvo vykdomas nuo 2015 m. iki 2017 m. Pagrindinis projekto „Trio to Success“ tikslas yra stiprinti profesinio mokymo sistemos kokybę, ypatingą dėmesį skiriant jaunimo profesiniam orientavimui ir konsultavimui, socialinių, profesinių bei verslumo įgūdžių formavimui.

Projekto metu buvo kuriami informaciniai filmukai apie profesijas, organizuojami verslumo mokymai, pažintinės išvykos ir projekto viešinimo renginiai.

Daugiau informacijos apie projektą „Trio to Success“ bei nemokamus projekto produktus rasite apsilankę Vilniaus rajono pedagoginės psichologinės tarnybos internetinėje svetainėje: http://www.ppt.vrsa.lt/o3-verslumo-kompetenciju-ugdymo-vadovas.

Shadow up