kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Snaigės“ žygis slidininkams Senasalyje jau šį sekmadienį

„Snaigės“ žygis, tai masinis turistinis sveikatingumo renginys, kurį organizuoja miestų, rajonų keliautojų (turistų) klubai. „Snaigės“ žygiai Lietuvoje vyksta nuo 1963-ųjų. Kone kiekvieną gruodžio-kovo mėnesių savaitgalį slidininkai buriasi gražiausiose miestų apylinkėse, miškingose vietose pažymėtose trasose. Pagrindinis žygių tikslas - sveikatingumo skatinimas ir bendravimas su gamta.


Ilgametis „Snaigės“ žygių rengėjas, Keliautojų sąjungos prezidentas Algimantas Jucevičius teigia, kad Vilniaus rajonas turi puikias rekreacines galimybes, o Senasalis yra unikali vieta, kur sniegas išsilaiko iki balandžio mėnesio. Organizatoriai tikisi, kad sniegas nenutirps ir iki šio sekmadienio. 2014 m. vasario 23 d. (sekmadienį) nuo 11 iki 13 val. visi norintys slidininkai kviečiami dalyvauti žieminėje sveikatingumo trasoje Senasalyje. Dalyviai bus laukiami prie paskutinės autobusų stotelės (vykti Minsko plentu iki 20 km ir pasukti pagal nuorodą „Senasalis 10 km“).

„Snaigės“ žygiuose gali dalyvauti visi šalies gyventojai, neribojant amžiaus ir slidinėjimo patyrimo.

Daugiau informacijos www.snaige.info.

Šių metų vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, jau buvo organizuotas žygis slidėmis Vilniaus rajone, Senasalyje, kuriame dalyvavo 211 slidininkų. Atvyko dalyviai ne tik iš Vilniaus, bet ir iš Trakų, Elektrėnų, Kauno ir net iš Marijampolės. Tai patys atkakliausi entuziastai, kurie pasinaudojo galimybe aktyviai ilsėtis gamtoje ir su begaliniu ryžtu per sniego pūgą brovėsi iki Senasalio.

Shadow up