kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Netradiciškos Nemėžio vaikų lopšelio-darželio vaikučių išleistuvės

Nespėjome apsidairyti, o gegužės mėnuo vėl moja mums žaliomis savo rankelėmis, džiugina savo aromatais bei spalvomis, primindamas, koks jis nepaprastas, ypatingas, svarbus. Gegužės mėnesį  Ąžuolyno vaikučiai sveikina savo mamas, dalyvauja šeimos šventėje, baigia įgyvendinti ne vieną šių metų projektą. Kiekvieną dieną čia skamba vaikų dainelės, tariami gražiausi žodžiai patiems mieliausiems ir brangiausiems žmonėms, reziumuojamas visų mokslo metų gyvenimas. O tie, kurie užaugo, atsisveikina su darželiu.


 

Tik šiemet lietuvių grupių vaikų atsisveikinimas buvo kitoks, netradiciškas. Vieną rytą direktorė, pavaduotoja, grupių auklėtojos bei jų padėjėjos savo darbo vietose rado pakvietimus į Nemėžio Ąžuolyno vaikučių išleistuvių šventę.  Nereikėjo nei ilgų vaikus varginančių repeticijų, nei koncerto su daugybe dainų ir eilėraščių... Netiesa būtų sakyti, kad auklėtojos nesiruošė  savo ugdytinių palydoms į mokyklą: buvo ruošiamas per ilgus vaikučių buvimo darželyje metus sukauptas kūrybinis kraitis, įrašinėjami kompaktai su nuotraukomis, gaminami diplomai...Ir atėjo gegužės 22 –oji. Vaikučiai kaip įprastai, tik šį kartą be savo auklėtojų,  išsirikiavo salėje, dainavo darželiui atsisveikinimo dainą, deklamavo tėvelių bei močiučių parengtus ar sukurtus atsisveikinimo eilėraščius. Auklėtojos buvo tarp žiūrovų. Šventę vedė tėveliai. Jie nuoširdžiai dėkojo visiems darželio darbuotojams už „įdėtą triūsą, begalinę kantrybę, už supratingumą ir ramų bendravimą, už atlaidumą, gerumą ir rūpestį“. Direktorei ir auklėtojoms reikėjo tik įteikti vaikams diplomus bei palinkėti gero kelio.

Visa ceremonija trūko vos 30 min. Ir už lango jau vaikučių laukė tikroji, vaikiška, tik jiems skirta šventė – pripučiami batutai, milžiniški muilo burbulai, oro balionai su asmeniniais norais. Suaugusiųjų laukė ramus, šiltas, šeimyniškas bendravimas. 

Džiugu buvo matyti laimingus Ąžuolyno vaikučius,  krykštaujančius iš džiaugsmo ir pasitenkinimo...  Smagu buvo girdėti, kaip skamba džiaugsmu Ąžuolynas... Malonu buvo jausti, kad einame teisingu keliu, kad viską, ką darėme dėl šių vaikučių, prasminga, teisinga ir įvertinta... 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Kivytienė 

Shadow up