kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Sveikata visus metus 2019“

Mūsų darželio vaikučiai nuo vasario mėnesio dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projekte „Sveikata visus metus“. Projekto tikslas padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.


Organizatoriai kvietė leistis į sveikatos užduočių kelionę. Kiekvieną mėnesį buvo skelbiamas vis naujas iššūkis, nauja užduotis. Iššūkiams įgyvendinti mes subūrėme komandą „Ąžuoliukai – sveikuoliukai“, kurią sudarė įvairaus amžiaus vaikai, pedagogai, tėvai.

Buvo organizuojamos įvairios sveikatingumo veiklos, vaikai aktyviai leido laiką, sportavo, rūpinosi savo higieną, juokėsi bei sveikai maitinosi. Gruodžio 12 d. mūsų komanda dalyvavo „Sveikata visus metus“ baigiamojoje konferencijoje ir respublikiniame konkurse tapome nugalėtojais. Vilniaus r. Nemėžio vaikų lopšelis-darželis laimėjo I vietą. Mums šis apdovanojimas, kaip vieno iš pagrindinių pasiekimų įvertinimas. Sveikas vaikas – laimingas vaikas, tuo keliu eisime ir toliau.


 

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Evelina Tyševič

Shadow up