Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajonui atiteko Lietuvos čempionato bronza

Š. m. birželio 30 d. Vilniuje vyko Lietuvos 2006 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kuriose dalyvavo stipriausios Lietuvos mergaičių ir berniukų komandos.

Vilniaus rajono mergaičių komandai atstovavo Mickūnų gyventojos: Diana Tabunova, Agnieška Rackevič, Viktorija Nainaitė ir Milana Skaiva. Vilniaus rajono stalo tenisininkės grupės varžybose laimėjo prieš Klaipėdos rajono komandą 3:1, Širvintų komandą 3:1 ir pralaimėjo Panevėžio komandai 1:3 patekusios į finalinį ketvertuką kur laimėjo prieš Joniškio komanda 3:0 bei pralaimėjo Vilniaus miesto komandai 0:3 užėmusios III vietą Lietuvoje.

Berniukų komanda, kuriai irgi atstovavo visi berniukai iš Mickūnų: Edvin Prystavko, Ernest Urbanovič, Sebastian Stefanovič grupės varžybose laimėjo prieš Šiaulių komandą 3:0, prieš Joniškio komandą 3:0 ir prieš Panevėžio komandą 3:2 bei pralaimėję Vilniaus miesto komandai 0:3 pateko į finalinį ketvertuką kur pralaimėjo Kauno komandai 1:3 ir Šalčininkų komandai 1:3 užėmę labai aukštą IV vietą.