kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Senojo Ąžuolo pasakos Nemėžio vaikų lopšelyje-darželyje

„Kadaise atsitiko toks stebuklas, kad vaikai žaisdami ant kalnelio pievoje užkasė į žemę gilę. Gilė sudygo ir gimė pirmasis Ąžuolas“, – taip ankstyvą balandžio rytą Vilniaus r. Nemėžio vaikų lopšelyje-darželyje prasidėjo ikimokyklinio ugdymo įstaigų teatro festivalis.


Festivalio šeimininkai dovanojo svečiams įspūdingą reginį – pagal legendą apie ąžuolą sukurtą eiliuotą muzikinę kompoziciją. Per 15 minučių prieš žiūrovų akis prabėjo ilgas ir nuotaikingas Senojo Ąžuolo gyvenimas: kaip iš gilės jis virto mažu Ąžuoliuku, kaip susirado draugų, kurie jį saugojo, globojo, mylėjo, ginė nuo Piktos Kirmėlės ir Didžiojo vabalo. Bet, apsuptas draugų meile ir rūpesčiu, užaugo tvirtu ir stipriu. Daug amžių jis stovi, viską mato, viską girdi... Žino daug pasakų, legendų, istorijų... Šį apsiniaukusį ir vėsų pavasario rytą sekti jas Senajam Ąžuolui padėjo ir apšvietė Ąžuolyną savo šypsenomis ir šiluma: Vilniaus rajono ikimokyklinukai iš Avižienių, Mickūnų, Veliučionių, Vaidotų, Nemėžio miestelių ir Vilniaus miesto „Rūtos“ lopšelio-darželio. Ąžuolyno scenoje suvaidintos pasakėlės: ,,Dangus griūva“, „Apgavo“, „Oi, lapute, negerai“, „Raudonkepuraitė“, eiliuotas pasakojimas apie dvi mamas ir legenda „Vars ir Sava“. Matėme ir vaikų, ir auklėtojų vaidinimus, lėlių teatrus, linksmas kompozicijas su muzika, šokiais, dainomis.

Festivalio pabaigoje visų aktorių laukė diplomai, saldžios Ąžuolyno dovanėlės, bendra nuotrauka bei teatro festivalio himnas, kuri sudainavome visi kartu.

Organizuodami teatro festivalį siekėme skatinti ikimokyklinio ugdymo švietimo įstaigų bendravimą ir bendradarbiavimą. Bandėme pratinti vaikučius vaidinti bei pasirodyti žiūrovams kitoje, ne savo darželio, scenoje. Tiesiog norėjome į kitus pažiūrėti ir save parodyti.

Svečiai išvažiavo dėkodami už puikiai ir naudingai pralestą laiką bei tikėdamiesi susitikti po metų naujame teatro festivalyje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Kivytienė,
vyresnioji auklėtoja Alma Zlotnikovienė,
vyresnioji muzikos mokytoja Tatjana Kinderevičienė

 

Shadow up