kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro 12- asis gimtadienis

Š. m. gegužės 19 d. įvyko Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro šventė. Puoselėjant gražią tradiciją, jau dvyliktus metus, šventė prasidėjo centro himnu.


Į šventę atvyko Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus vyresnioji socialinė darbuotoja Jelena Rynkevič, Paberžės socialinės globos namų direktoriaus pavaduotoja Inga Kovaliuk, Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos teatro „Klajonė“ vadovė Božena Bieleninik, centro draugai iš socialinių įstaigų: Šalčininkų rajono sutrikusio intelekto žmonių dienos užimtumo centro, Vaikų ir paauglių socialinio centro, Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro, Slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninės, tėvai, savanoriai bei kiti garbūs svečiai.

Šiais metais centras savo šventę paminėjo kiek kitaip ir sceną užleido savo draugams, su kuriais bendradarbiauja jau nemažai metų. Visus džiugino iš Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos atvykę mokiniai – teatras „Klajonė“. Jų pasirodymas pavadinimu „Netoliese Naugarduko“ sužavėjo susirinkusiuosius, kurie aktoriams negailėjo gausių plojimų.

Po spektaklio visi buvo kviečiami pasivaišinti prie gausaus vaišių stalo, o vėliau pasidžiaugti grupės „Black Biceps“ pasirodymu ir kartu linksmai pašokti. Grupės pasirodymas sulaukė didelio susidomėjimo bei sukėlė daug teigiamų emocijų. Žiūrovai palaikė atlikėjus audringais aplodismentais ir kartu dainavo visiems žinomas dainas.

Jurgita Ryncevič,
socialinė darbuotoja

Shadow up