kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame dalyvauti Lietuvos nacionalinių jaunimo organizacijų iniciatyvoje „Su gimtadieniu, Lietuva!"

Didžiausios Lietuvos jaunimo organizacijos susivienijo bendram tikslui ir kviečia švęsti mūsų valstybės gimtadienį kartu. Vasario 16-oji – paminklas mūsų tautos praeičiai. Tai šventė, kurią kiekvienas tautietis brangina ir vertina. Kviečiame pasitikti ir minėti Vasario 16-ąją su jaunatvišku išradingumu ir energija.


2014-aisiais metais didžiausių Lietuvos nacionalinių jaunimo organizacijų iniciatyva „Su gimtadieniu, Lietuva!", skirta paminėti valstybės Nepriklausomybės dieną, yra pratęsiama ir šiemet. Jos tikslas – suburti tautiečius, gyvenančius Lietuvoje ar užsienyje, kartu netradiciškai paminėti valstybės gimtadienį. Pernai ši akcija sulaukė didelio Lietuvos visuomenės susidomėjimo – istorinėje fotogalerijoje įsiamžino daugiau nei 6 000 Lietuvos piliečių. Akcija buvo pripažinta LR Prezidentės bei įvertinta kaip geriausia praėjusių metų Lietuvos jaunimo organizacijų iniciatyva. Todėl ir šiemet kviečiame pasveikinti Lietuvą su Nepriklausomybės diena, tariant „Su gimtadieniu, Lietuva"!

Akcijos metu, visi Lietuvos gyventojai yra skatinami nusifotografuoti laikant lentelę su užrašu „Su gimtadieniu, Lietuva!" bei įkelti šią nuotrauką į specialiai tam skirtą socialinio tinklo „Facebook" paskyrą. Oficiali akcijos pradžia – vasario 2 d.

Norintys dalyvauti akcijoje turi kreiptis adresu lms@moksleiviai.lt.
Visos iniciatyvoje dalyvaujančios nuotraukos bus paskelbtos fotogalerijoje socialiniame tinkle „Facebook", adresu https://www.facebook.com/sugimtadieniuLietuva.

Shadow up