*alt_site_homepage_image*

Kviečiame teikti kandidatūras į Vilniaus rajono želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisiją

decoration

Įgyvendinant Lietuvos Respublikos želdynų įstatymo 13 straipsnio 10 dalį ir 25 straipsnį, savivaldybės administracija rengia Vilniaus rajono savivaldybės Vilniaus rajono tarybos sprendimą „Dėl Vilniaus rajono želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisijos sudarymo ir jos nuostatų patvirtinimo“ ir kviečia teikti kandidatūras į Vilniaus rajono želdynų ir želdinių priežiūros komisiją.

Komisijos nariais gali būti Savivaldybės tarybos nariai, valstybės tarnautojai, gyvenamųjų vietovių bendruomenių atstovai – seniūnaičiai, išplėstinės seniūnaičių sueigos deleguoti atstovai, bendruomeninių organizacijų ir asociacijų ar kitų viešųjų juridinių asmenų (išskyrus valstybės ar Savivaldybės, jų institucijų įsteigtus juridinius asmenis), kurie įsteigti teisės aktų nustatyta tvarka ir skatina aplinkos apsaugą, atstovai, Savivaldybės gyventojai, atsiliepę į viešai paskelbtą kvietimą.

Prašome suinteresuotą visuomenės grupę iki š. m. rugpjūčio 11 d. teikti pasiūlymus į Vilniaus rajono želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisiją (turi būti raštiškas kandidato sutikimas dalyvauti komisijoje), Vilniaus rajono savivaldybės administracijai, adresu Rinktinės g. 50, Vilnius, tel. Nr. +370 5 211 1129 arba el. p. vrsa@vrsa.lt


Asociatyvi nuotr. freepik.com


Įvertinkite naujieną