*alt_site_homepage_image*

Dėl viešosios įstaigos „plačiajuostis internetas“ šviesolaidinių kabelinių linijų tinklo apsaugos zonos nustatymo

decoration

Viešoji įstaiga „Plačiajuostis internetas“ (toliau – Įstaiga) informuoja, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymo 141 straipsnio 3 dalimi ir Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2023-05-29 dienos įsakymu Nr. 3-264 patvirtintu planu „Elektroninių ryšių tinklų elektroninių ryšių infrastruktūros apsaugos zonos VšĮ ?Plačiajuostis internetas? tinklo planas Vilniaus rajono savivaldybėje“ (toliau – Planas), žemiau lentelėje nurodytiems objektams, yra nustatyta Įstaigos šviesolaidinių kabelinių linijų tinklo elektroninių ryšių infrastruktūros apsaugos zona.

Susipažinti su Planu ir pasitikrinti esamą apsaugos zoną savo sklype galite Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos interneto svetainėje: Vadovaujantis Lietuvos Respublikos specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymo 45 straipsnio 1 dalimi ir 46 straipsniu elektroninių ryšių tinklų elektroninių ryšių infrastruktūros apsaugos zona yra išilgai požeminių elektroninių ryšių tinklų laidinių linijų esanti žemės juosta, kurios ribos yra po vieną metrą į abi puses nuo šių laidinių linijų, vanduo virš jos ir žemė po šia juosta.

https://sumin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/apsaugos-zonu-planai-zemelapiai-ir-ar-schemos

Atkreipiame dėmesį, kad gavus šį raštą Jums nieko daryti nereikia, kadangi tai standartinis informacinis pranešimas.

Informuojame, kad turite teisę kreiptis į Įstaigą dėl Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatyme numatytų sąlygų įgyvendinimo ir kitais su tuo susijusiais klausimais.

Eil. Nr. Objektas Objekto unikalus Nr. Žemės sklypo adresas, Unikalus Nr.
1. Žemės sklypas 440028475783 Vilniaus r. sav. Juodšilių k.

Įvertinkite naujieną