*alt_site_homepage_image*

Vilniaus rajone vyko akcija „Darom“

decoration

Gegužės 7-8 dienomis Vilniaus rajono gyventojai, įstaigų, įmonių, organizacijų ir bendruomenių atstovai, vadovaudamiesi saugumo rekomendacijomis, aktyviai jungėsi prie visuotinės aplinkos tvarkymo akcijos „Darom“.

Dėkojame visiems dalyvavusiems akcijoje „Darom“ bei kviečiame mus supančia aplinka rūpintis kasdien.


Paberžės seniūnijos kolektyvas prisijungė prie akcijos „Darom“

Gegužės 7 d., penktadienį, prie visuotinės tvarkymo akcijos, kaip ir kasmet, aktyviai prisijungė Paberžės seniūnijos kolektyvas.

Šiais metais tvarkymui buvo pasirinkta šalia Paberžės tekančio Daulios upelio teritorija. Upelio pakrantėje sutvarkytos stiklo, plastmasės ir kartono atliekos, krūmuose rastos senos padangos.

Paberžės seniūnė Agata Puncevičienė dėkoja kolektyvui už iniciatyvumą ir aktyvumą bei džiaugiasi, kad kiekvienais metais vis daugiau gyventojų prisijungia prie šios prasmingos ir gamtą saugančios akcijos.

Paberžės seniūnijoje akciją „Darom“ taip pat vykdė Glitiškių, Visalaukės, Šriubiškių ir Lygialaukio kaimų gyventojai. „Nuoširdžiai dėkoju visiems prisidėjusiems prie šios akcijos įgyvendinimo mūsų seniūnijos teritorijoje. Viliuosi, kad visi seniūnijos gyventojai ir čia atvykstantys svečiai seks šiuo gražiu pavyzdžiu ir mus supančios gamtos švarą palaikys visus metus“, – akcijos „Darom“ rezultatais džiaugiasi Paberžės seniūnė.

Paberžės seniūnijos informacija


Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka dalyvavo akcijoje „Darom“

Jau tradicine tapusi akcija, 2021 metais grįžo su nauju šūkiu – „Darom iki galo. Surink. Rūšiuok. Priduok“. Akcijos tikslas – švarinti viešąsias erdves, surinkti kuo daugiau perdirbamų atliekų. 

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos darbuotojos registravosi akcijoje ir tapo Rudaminos seniūnijos savanorėmis–koordinatorėmis. Prieš akciją joms reikėjo nuvykti į labiausiai užterštas vietas seniūnijoje ir jas sužymėti mobiliojoje programėlėje. Gegužės 7 ir 8 dienomis Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka, Parudaminio ir Valčiūnų struktūriniai padaliniai kartu su bibliotekos direktoriumi Miroslavu Voitiulevič, tvarkė aplinką prie Rudaminos Šv. Mergelės Marijos, Gerosios Patarėjos bažnyčios ir prie cerkvės griuvėsių Rudaminoje. Draugiška komanda taip pat sutvarkė Šilo ir Paupio gatvių teritoriją Kalviškių kaime. Visi akcijos dalyviai buvo puikiai nusiteikę, prasmingai leisdami laiką. Šiuo pavyzdžiu tikimasi skatinti visuomenę jausti atsakomybę už mūsų visų aplinkos ir gyvenimo kokybę.  

Dėkojame Rudaminos seniūnijai už bendradarbiavimą ir UAB „Nemėžio komunalininkas“ už sklandų šiukšlių išvežimą.

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos informacija


Įvertinkite naujieną