*alt_site_homepage_image*

Savivaldybės tarnautojai dalyvavo antikorupcinio švietimo mokymuose

decoration

Spalio 6 d., Vilniaus rajono savivaldybės ir seniūnijų darbuotojai dalyvavo Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos organizuotuose nuotoliniuose mokymuose „Korupcijos samprata ir pasireiškimas Lietuvoje. Korupciniai nusikaltimai ir atsakomybė“.

Mokymus vedė Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Antikorupcinio švietimo skyriaus specialistė, kuri papasakojo apie korupcijos rizikos veiksnius ir jų prevenciją, Specialiųjų tyrimų tarnybos veiklos kryptis, korupcinių nusikaltimų tyrimus, antikorupcinio sąmoningumo didinimą ir kt.

Mokymuose dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės skyriaus vedėjai, pavaduotojai, specialistai bei seniūnijų seniūnai ir specialistai.

Tai baziniai antikorupcine tema mokymai, kurių metu padengiami esminiai aspektai susiję su korupcija ir bendros su korupcija ir skaidrumu susijusios tendencijos valstybėje. Šių mokymų tikslas – suteikti kuo daugiau praktinių žinių tarnautojams, siekiantiems užtikrinti kryptingą antikorupcinę veiklą.

Specialiųjų tyrimų tarnybos pranešėja papasakojo apie Specialiųjų tyrimų tarnybos sukurtą elektroninę mokymo(-si) erdvę, skirtą visuomenei, ypač viešojo ir privataus sektorių atstovams, savarankiškai įgyti ar plėsti žinias, didinti antikorupcinį sąmoningumą. Antikorupcinio švietimo mokymų medžiagą valstybės tarnautojams ir visiems besidomintiems antikorupcinės aplinkos kūrimo tema rasite čia: https://emokymai.stt.lt/.

Daugiau apie korupcijos prevenciją Vilniaus rajono savivaldybėje:  https://www.vrsa.lt/savivaldybes-administracija/korupcijos-prevencija/34.


Įvertinkite naujieną