*alt_site_homepage_image*

Kviečiame dalyvauti apklausoje apie kaimo bendruomenių vykdomas veiklas

decoration

Vilniaus rajono vietos veiklos grupė informuoja, kad šiuo metu yra renkama informacija apie kaimo bendruomenių, gamintojų, amatininkų ir kūrėjų vykdomas įvairias veiklas ir kuriamus produktus. VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra vykdomos apklausos duomenis panaudos kuriant elektroninį leidinį–katalogą,  kuriame bus pristatyti kaimo bendruomenių ir kitų kaimo gyventojų gaminami išskirtiniai vietos produktai, sukurtos bei vykdomos edukacijos, įrengti pažintiniai takai su lankytinomis vietomis ir kitos veiklos, kurios parodo, kaip tikslingai dirbant ir kuriant galima įgyvendinti net ir sudėtingiausius sumanymus, kurie saugotų ir puoselėtų kaimo išskirtinumą, galimybę sėkmingai plėtoti veiklas ir iš to užsidirbti.

Taip pat surinkta informacija bus viešinama ir prieinama VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros, Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos ir Vietos veiklos grupių tinklo interneto svetainėse bei įstaigų socialiniuose tinkluose.

Klausimyną užpildyti užtruksite iki kelių minučių. Užpildytą anketą reikės persiųsti Vilniaus rajono vietos veiklos grupės el. paštu vrvvg.info@gmail.com.

Kaimo bendruomenės, gamintojo, amatininko, kūrėjo anketa

Vilniaus rajono vietos veiklos grupė kviečia aktyviai dalyvauti apklausoje bei prisidėti prie savo vykdomos veiklos viešinimo, reklamavimo ir reprezentavimo!

Dėkojame už Jūsų laiką!


Įvertinkite naujieną