kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Knygų autorė ir iliustratorė Ula Šimulynaitė Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje

Lapkričio 6 dieną į Vilniaus rajono savivaldybės Centrinę biblioteką atvyko knygų vaikams rašytoja ir iliustratorė Ula Šimulynaitė, kuri jau šešerius metus keliauja po Lietuvą su edukaciniais užsiėmimais.


Šį kartą Rudaminos „Ryto“ gimnazijos 3 klasės moksleiviai klausėsi keletą autorės sukurtų interaktyvių pasakų. Beklausydami pasakos „Kaip Kengūra Bazilikus augino“ vaikai sužinojo, kur gyvena kengūros ir kas tie bazilikai. Buvo aptariamos vaiduoklio emocijos ir kaip jos yra išreiškiamos, vaikai pasakojo kokiu atveju viena ar kita emocija gali pasirodyti mūsų veide.  Vėliau, trečiokams buvo išdalintos ekologiško popieriaus, sojos pagrindo dažais risografijos technologija atspausdintos knygutės / žaidimas „Žodžiai“, kurioje jau patys piešė trumpą Privataus Vaiduoklio gyvenimo epizodą – vaiduoklio nuotaikas, pildė burbuliukus tekstams. Tai suteikė daug džiaugsmo, nes vaikai tapo savo knygučių autoriais ir iliustratoriais.

Renginio pabaigoje visų laukė staigmena – loterijos būdu 4 laimingiesiems buvo įteiktos autorės Ulos Šimulynaitės knygos, be to, klasės mokytojai taip pat buvo padovanotos knygos, todėl visa klasė turės galimybę perskaityti istorijas apie Privatų Vaiduoklį.

Dėkojame Ulai Šimulynaitei už šiltą ir nuoširdų bendravimą su vaikais ir linkime sėkmės kituose renginiuose. Kaip pati autorė pranešė, ji aplankys dar ne vieną biblioteką šiais metais.


Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos informacija

Shadow up