kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Edukacija muziejuje „Visų Šventųjų šventė“

Lapkričio 1-oji – Visų Šventųjų diena. Šią dieną pagerbiami žmonės, po mirties paskelbti šventaisiais, tikimasi, kad jei jiems bus meldžiamasi, jie padės.


Prieš visų Šventųjų dieną darželyje kalbamės su vaikais apie šventumą, tai yra polinkį daryti gera, todėl, kaip ir kasmet, mūsų mokytojos Juzės dėka spalio 29 d. ugdytiniai turėjo galimybę dalyvauti netradiciniame užsiėmime Maišiagalos kun. Prelato Juzefo Obrembskio muziejuje ir tuo pačiu aplankyti patį muziejų bei prelato kapą. Uždegę atminimo žvakutę ant kunigo kapo ir susipažinę su kunigo prelato J. Obrembskio gyvenimo sąlygomis, ugdytiniai, pasitelkiant muziejuje įrengtą interaktyvų stalą, turėjo galimybę pažinti kelis šventuosius, kurie globoja vaikus ir jaunimą, mūsų šeimas, gyvenvietes ir yra paskelbti gailestingumo globėjais. Persirengę šventaisiais, vaikai linksmai žaidė ir šoko – taip sukūrė tikrąją Visų Šventųjų šventę.

Kupini įspūdžių ir nešini saldumynų, kuriuos gavo iš mokytojos Juzės už aktyvų dalyvavimą užsiėmime, ugdytiniai grįžo į darželį. Tikimės, kad ši kasmetinė ugdytinių ekskursija į muziejų ir prasmingas edukacinis užsiėmimas bent kiek padėjo suformuoti vaikų dorinę pasaulėjautą.


C. Buinovska

 

Shadow up