Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Puikus pasirodymas stalo tenisininkų iš Mickūnų „Olimpinių vilčių“ varžybose

Rugsėjo 28-29 d. Šalčininkuose vyko „Olimpinių vilčių”, 2005 m. ir jaun. stalo teniso pirmenybės. Finalinėse varžybose varžėsi 24 stipriausi stalo tenisininkai iš visos Lietuvos, kurie pateko per atrankos varžybas. Iš 7 Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovų į finalines varžybas pateko: Diana Tabunova, Agnieška Rackevič ir Edvin Prystavko (Mickūnai).

Finalinės varžybos prasidėjo grupių varžybomis. Visi įžaidėjai buvo suskirstyti pagal reitingą į 4 grupes po 6. Į finalinį etapą iš grupės pateko 1-2 vietų laimėtojai. 3-4 vietų nugalėtojai pateko į antrąjį finalą, o 5-6 vietų į trečiąjį finalą. Fantastiškai pasirodė Diana Tabunova, kuri buvo pati jauniausia šių varžybų dalyvė. Grupės varžybose Diana pralaimėjo tik vieną kartą ir užėmė 2 vietą. Finaliniame etape reikėjo dar sužaist 6 varžybas, nes vienos varžybos pogrupyje buvo įskaitytos ir Diana pateko į finalinį etapą be taško. Buvo svarbu pasirodyti šiose varžybose tarp merginų, kurios 2007 gimimo m. ir jaun., nes geriausiai pasirodžiusiai tektų atstovauti Lietuvai tarptautiniame turnyre Mogiliove (Baltarusijoje). Finaliniame etape buvo dvi konkurentės – Diana ir dar viena mergaitė. Kad patektų į rinktinę reikėjo užimti aukščiausią vietą. Finaliniame etape Diana laimėjo 3 varžybas ir 3 pralaimėjo ir užėmė labai aukštą 4 vietą, bet svarbiausia, kad laimėjo prieš pagrindinę savo varžovę 3:2 ir pateko į Lietuvos stalo  teniso 2007 m. g. rinktinę. Edvin Prystavko užėmė 16 vietą, o Agnieška Rackevič 19 vietą.