kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono mokiniai grįžo su medaliais iš bokso turnyro „BLACK FORST COP 2019“

Vilniaus rajono bokso komanda, sudaryta iš septynių J. Kušlevič, V. Požidajevo ir O. Pliuchino auklėtinių, grįžo iš bokso turnyro „BLACK FORST COP 2019“ vykusio Vokietijos mieste Vilingen-Schwenningen (1691 km. nuo Vilniaus).


Su medaliais grižo dvi seserys - amazonės, Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos mokinės Kornėlija (2004 m. 54 kg) ir Silvija (2006 m. 50 kg) Karavackaitės.

Kornelija finale turėjo pripažinti Indijos rinktinės atstovės pranašumą ir buvo apdovanota sidabro medaliu. O Silvija pusfinalio kovoje turėjo pripažinti vietinės boksininkės pranašumą, kuri ir tapo šio turnyro nugalėtoja. Silvija iškovojo 3 vietą, svorio kategorijoje iki 40kg.

Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokinys Arnold Vobalis (2006 m.) iškovojo pergalę prieš Izraelio atstovą, bet pralošė Vokietijos atstovui ir į pusfinalį nepateko. Kiti mūsų komandos nariai pralošė savo pirmąsias kovas, bet įgijo patirties kovojant aukšto lygio varžybose. Turnyre dalyvavo atstovai iš 29 Eurazijos šalių, tarp jų Rusija, Ukraina, Kazachstanas, Indija, Mongolija, Jordanija, Libanas, Palestina, Izraelis ir daug kitų.

Tokio rango varžybose jauni boksininkai dalyvavo pirmą kartą, įgijo daug patirties ir liko labai patenkinti aukšto lygio varžybų organizacija. Ačiū visiems vaikų tėvams ir neabejingiems šiam sportui žmonėms už visapusišką paramą, o mes tęsiam tolimesnį pasiruošimą jaunučių Europos čempionatui.


Jurij Kušlevič

Shadow up