kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Mokytojų konferencija „Augame kartu“

Birželio penktą dieną Vilniaus r. Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio mokytojai sukvietė Vilniaus ir aplinkinių rajonų švietimo įstaigų, vykdančių ikimokyklinio ugdymo programą, mokytojus į projekto Augame kartu”  baigiamąjį renginį – konferenciją Augame kartu”. Konferencijos iniciatorės – Vilniaus rajono Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio mokytoja metodininkė Nerija Četrauskaitė ir mokytoja Daina Jermak. Konferencijos organizavimą koordinavo Vilniaus rajono Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio direktorė Ivona Marija Matveiko ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Celina Buinovska. Konferencijos globėja – Vilniaus rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėja Sofija Segen.


Pirmoje konferencijos dalyje dalyviai klausėsi Trakų švietimo centro lektorės, psichoterapeutės Jolantos Karvelienės paskaitos „Šiuolaikiškas ir inovatyvus bendradarbiavimas su tėvais“. Paskaita sukėlė diskusijų apie tėvų ir ugdymo įstaigos bendradarbiavimo subtilybes ir bendravimo būdus.

Antroji konferencijos dalis pasižymėjo įstaigų bendradarbiavimo su tėvais praktiniais pavyzdžiais – mokytojos dalinosi bendradarbiavimo su ugdytinių tėveliais patirtimi pristatydamos stendinius ir žodinius pranešimus. Žavėjo bendradarbiavimo formų įvairovė, drauge su tėveliais organizuotų renginių gausa. Mokytojai mokė vieni kitus, kaip suaktyvinti švietimo įstaigų bendruomenę. Buvo diskutuojama apie bendradarbiavimo ribas.

Pranešimų klausėsi ir savo mintimis apie bendradarbiavimo naudą pasidalino ir Vilnius rajono savivaldybės švietimo skyriaus vyriausiasis specialistas, mūsų lopšelio-darželio kuratorius Jaroslavas Subočius. Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio direktorė Ivona Marija Matveiko padėkojo už dalyvavimą, išsakytas mintis bei pasidalintą gerąją patirtį.

Organizatoriai dėkoja konferencijos partneriams: Vilniaus rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriui, VšĮ Trakų švietimo centrui ir Tradicinių amatų centrui Houvalto dvare Maišiagaloje.

 

Mokytojos Nerija Četrauskaitė ir Daina Jermak

 

Shadow up