kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus pasienio rinktinė išrinko gražiausius piešinius pasienio tematika

Pasieniečių mokyklos organizuojamame piešinių konkurse „Pasieniečiai – Lietuvos valstybės sienos sargyboje“ dalyvauja ir Vilniaus pasienio rinktinės teritorijoje esančios mokymo įstaigos. Bendradarbiaujant su vietos savivaldybės švietimo skyriais ir tiesiogiai su mokyklomis, buvo paskelbta informacija apie Pasieniečių mokyklos organizuojamą konkursą. Konkurse dalyvavo mokiniai iš Vilniaus ir Šalčininkų rajono savivaldybių mokyklų.


Bene daugiausiai atsiųstų piešinių atspindėjo temą „Tarnybiniai šunys – Lietuvos pasieniečių pagalbininkai“. Trečiadienį, susirinkus Vilniaus pasienio rinktinės komisijai, buvo išrinkti geriausi piešiniai, kurie toliau bus perduoti Pasieniečių mokyklai ir vertinami kartu su kitų rinktinių gražiausiais piešiniais. Tarp geriausiųjų mokinių darbų – yra piešinių iš Vilniaus rajono Lavoriškių Stepono Batoro ir Šalčininkų rajono J. Sniadeckio gimnazijų.

Konkurso tikslas ne tik populiarinti pasieniečio profesiją, bet ir skatinti jaunimo užimtumą, kūrybišką laiko praleidimą. Vilniaus pasienio rinktinė atsidėkodama mokiniams ir jų mokytojams už dalyvavimą konkurse įteiks padėkas  Vilniaus pasienio rinktinės atvirų durų dienos renginio metu, tikimasi, kad įspūdžiai po renginio įkvėps mokinius dalyvauti organizuojamuose konkursuose ir ateityje.


Dovilė Sabaliauskienė

Shadow up