kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Didysis Motinos dienos koncertas

Didysis Motinos dienos koncertas – tai švelnus linkėjimas Moteriai, Mamai. Padėka už bemieges naktis, pabalusias plaukų garbanas ar nukritusias ašaras. Dainomis ir iš širdies gelmių sklindančiais žodžiais Jai - Motinai skirtas renginys  gegužės pirmą sekmadienį vyko Jelenskių dvare Glitiškėse. Su sveikinimų glėbiu atskubėjo žinomas ir populiarus Marijampolio moterų vokalinis ansamblis Harmonija“ ir jų vadovė, žinoma mūsų šalies romansų bei lyrinių baladžių atlikėja Liubovė Nazarenko.


Susirinkusieji romantiškoje aplinkoje klausėsi atlikėjų, jautriai reagavo į lyrika ir nostalgija pulsuojančių melodijų. Abejingų nepaliko nuoširdus bendravimas, jausmingai perteiktų kūrinių grožis.

Kerėjo klausytojus dainininkės Liubovės Nazarenko išskirtinis šilto aksominio skambesio balsas balsas, o jos atlikti romansai tiesiog įtraukė ir užbūrė žiūrovus. Nestebina, kad atlikėja yra tituluojama romansų primadona.

Poezija, kuri nepraranda galios ir aktualumo, nepriklausomai nuo metų laiko, paros meto ar epochos – ji visada turi prasmę ir gilių jausmų potekstę. Renginyje skambėjo Vilnijos krašto poetės Lilijos Nosko gražiausios eilės, atliekamos pačios autorės.

Naujomis spalvomis nuskambėjo vietinio, rusų dainos ansamblio LADA“ atliekamos dainos,  dedikuotos brangiausioms Mamoms ir...  pavasariui.

O šventinį susitikimą užbaigė žiūrovų ir artistų žinomų dainų bendras  atlikimas.

Sakoma, kad gražiausios dainos ir eilės yra apie meilę, o juk Mamas mylime tyriausiai, stipriausiai ir ilgiausiai...

 

Parengė NDKC Glitiškių skyriaus administratotė Elena Sartatavičiūtė

Shadow up