Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajonas iškovojo auksą Lietuvos pirmenybėse

Balandžio 5 diena Naujojoje Akmenei Lietuvos jaunių (gim. 2003 m. ir jaunesnių) komandinis  stalo teniso čempionatas. I finalinės varžybos pateko 10 stipriausiu Lietuvos komandų.

Kovo žaisti finale iškovojo ir Vilniaus rajono mergaičių komanda kuriai atstovavo Diana Tabunova, Laura Abaravičiutė ir Gabija Abaravičiutė. Komandos buvo skiriamos i dvi grupes kur į finalą patenka dvi komandos. Grupes varžybose Vilniaus rajono komanda laimėjo prieš Joniškio komanda 3:1, prieš Alytų 3:0, prieš Panevėžy 3:1 ir prieš Kauna 3:0 ir pateko i finalinį ketvertuką. Finaliniame etape laimėjo prieš Šalčininkų komanda 3:0 ir dėl pirmos vietos laimėjo prieš labai stipria Vilniaus komanda 3:1 ir tapo Lietuvos čempionais.