kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybėje lankėsi delegacija iš Kijevo miesto (Ukraina)

Šiandien, kovo 14 d., Vilniaus rajono savivaldybėje lankėsi delegacija iš Kijevo miesto valstybinės administracijos. Pagrindinis atvykusios delegacijos vizito tikslas – susipažinti su Vilniaus rajonu bei pasisemti gerosios patirties Savivaldos srityje.


Atvykusią delegaciją iš Kijevo lydėjo Ukrainos ambasadoriaus Lietuvoje pirmasis sekretorius Andriy Buriak. Visus atvykusius svečius svetingai sutiko Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska, direktoriaus pavaduotoja Beata Maliušickaja, Ekonomikos ir turto bei Viešųjų ir tarptautinių ryšių skyrių atstovai.

Susitikimo pradžioje Vilniaus rajono savivaldybės atstovai papasakojo apie Savivaldos veiklą, administracinę struktūrą, supažindino svečius su Vilniaus rajonu, jo patrauklumu ir išskirtinumu. Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst pasveikinusi atvykusius svečius, pasidžiaugė galimybe Vilniaus rajoną pristatyti Kijevo miesto savivaldai, papasakoti apie rajone įgyvendinamus projektus, apie čia gyvenančių žmonių prioritetus, rajono gyventojų kultūrinį ir tautinį identitetą, Savivaldos suinteresuotumą puoselėti bei saugoti rajone gyvenančių žmonių tradicijas.

Susitikime taip pat pristatyti plėtros planai, įgyvendinti ir vykdomi investiciniai projektai, efektyviai pritraukiant Europos Sąjungos lėšas, jų nauda Vilniaus rajono gyventojams. Administracijos direktorė atvykusiai delegacijai papasakojo ir apie Savivaldybės biudžeto formavimą, vykdymą bei prioritetines sritis, kurios akcentuotos formuojant Vilniaus rajono savivaldybės biudžetą. Pasidžiaugta ir gerais Savivaldybės įvertinimais, kurie visų Savivaldybių mastu neliko nepastebėti, – Vilniaus rajono savivaldybė surenka aukštus balus Lietuvos savivaldybių indekse biudžeto valdymo ir kitose srityje, o 2019 metus Vilniaus rajono savivaldybė pradeda neturėdama jokių finansinių įsiskolinimų.

Nemažai kalbėta apie palankius sprendimus švietimo srityje, taikomas subsidijas ir lengvatas Vilniaus rajono gyventojams bei patrauklią verslo aplinką. Pažymėta, kad Vilniaus rajonas yra patrauklus užsienio investuotojams savo infrastruktūra, susisiekimo galimybėmis, sostinės artumu, o sėkmingai įsteigtas Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo fondas prisideda prie verslo plėtros bei verslo idėjų įgyvendinimo rajone.

Susitikime dalyviai pasikeitė nuomonėmis ir pasidalijo patirtimi bei įžvalgomis apie įvykdytus darbus, palinkėjo vieni kitiems sėkmės, prasmingų darbų, reikšmingų sprendimų ir įteikė vieni kitiems simbolines dovaneles.

Svečiuojantys Savivaldybėje atstovai taip pat turėjo progą daugiau sužinoti apie šiuo metu vykstančius išankstinius antro turo savivaldybių merų rinkimus ir pamatyti rinkimų organizavimą Vilniaus rajono savivaldybėje.

 

 

 

Shadow up