kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Zujūnų gimnazija, jaunieji policijos rėmėjai ir Vilniaus rajono policijos komisariatas apjungė jėgas mokinių internetiniam saugumui užtikrinti

Įvertindami tai, kad šiuolaikinis jaunimas vis daugiau laiko praleidžia socialiniuose tinkluose, kur be gausybės laisvai prieinamos informacijos iš viso pasaulio slypi ir daug pavojų, tokių kaip organizacijos, kurios tikslingai įtraukinėja jaunimą į ekstremistų grupes, ko pasekoje tenka susidurti su jaunimo diskriminacijos, rasistinių išpuolių protrūkiais, Vilniaus rajono policijos komisariato vyresniosios tyrėjos Violetos Valiuškevič iniciatyva, policijos bendruomenės pareigūnai, vykdydami bendrą su Vilniaus rajono savivaldybe prevencinę programą „Policija – visuomenės dalis“, Vilniaus rajono jaunesniesiems policijos rėmėjams ir moksleiviams, Japonijos ambasadoje organizavo tarpkultūrinio švietimo renginį apie vieną iš saugiausių šalių pasaulyje – Japoniją.


Rūpindamasi savo mokinių internetiniu saugumu, prie prevencinės akcijos aktyviai prisijungė Zujūnų gimnazija.  Ambasadoje vaikai turėjo galimybę susipažinti ne tik su viešojo saugumo užtikrinimu šioje šalyje, bet pažinti jos kultūrą, švietimo sistemą, tradicijas, naujų technologijų, mados vystymosi tendencijas. Tarpkultūrinį švietimą – kaip vieną iš prevencijos metodų pasirinkome neatsitiktinai. Šiuo metodu vienu metu galėsime efektyviau pasiekti net kelių tikslų: glaudesnio tarpusavio ryšio užmezgimo, vaikų bendro išprusimo, pasaulėžiūros didinimas, profesinis orientavimas. Tačiau svarbiausia tai, kad tarpkultūrinio atvirumo skatinimo dėka, turėsime daugiau galimybių laiku užkardyti piktnaudžiavimo internetu ir smurtinio ekstremizmo sąsajas. Siekdami kurti saugesnę aplinką, privalome šia kryptimi pradėti dirbti jau šiandien, nelaukti kol problema pasieks konkrečiai mus, bet jau dabar šalinti priežastis, o ne kovoti su neigiamomis pasekmėmis. Todėl ir toliau planuojama kryptingai dirbti šia kryptimi, organizuoti tarpkultūrinius renginius Vilniaus rajono moksleiviams, skaityti paskaitas mokyklose apie internetinį saugumą ir kviečiame kitus aktyviai jungtis prie vykdomų prevencinių priemonių.

 

Shadow up