kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Parodoje „Adventur 2019“ pristatytas Vilniaus rajonas

2019 m. sausio 25-27 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyko 7-oji tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2019“, kiekvienais metais kviečianti sužinoti, atrasti ir pajausti kelionių džiaugsmą bei pildyti savo patirčių kolekcijas. Septintą kartą vykstanti kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR yra didžiausias specializuoto tarptautinio turizmo renginys Baltijos šalyse.


Šių metų parodos tema – POTYRIŲ TURIZMAS. Šiandieninis keliautojas tradicinius traukos objektus, poilsio formas keičia į autentiškus maršrutus ir perka ne turizmo produktą, o unikalią, emocinę patirtį. Kokią turizmo patirčių įvairovę keliautojams šiandien siūlo Lietuva? Į tokį klausimą atsakė ir Vilniaus rajono turizmo informacijos centras.

Vilniaus rajono turizmo informacijos centras parodos metu pristatė Vilniaus rajoną, kaip alternatyvą miestui, kaip vietą, kur galima aktyviai praleisti laisvalaikį vos už kelių minučių kelio nuo Vilniaus. Taip pat Adventur 2019 metu buvo pristatytas naujas Vilniaus rajono turizmo informacijos tinklapis www.vrtic.lt.


Kultūrinių ir turistinių paslaugų įvairovė Vilniaus rajone skatina kelionių organizatorių susidomėjimą

Penktadienį, sausio 25-ą dieną, Vilniaus rajono savivaldybės administracija siekdama viešinti ir pristatyti rajono turistinius išteklius kartu su Turizmo rinkodaros asociacija surengė ekskursinį-pažintinį turą į Maišiagalą. Šį kartą turo dalyviais buvo B2B verslo atstovai – kelionių organizatoriai iš Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos, kurie taip pat lankėsi Tarptautinėje turizmo ir aktyvaus poilsio parodoje Adventur 2019.

Turo metu dalyviai buvo supažindinti su turistinės traukos objektais, siūlomomis edukacinėmis programomis bei visa kultūrinių ir turistinių paslaugų įvairove Vilniaus rajone.

Pažintinis lankymasis prasidėjo nuo Kun. J. Obrembskio muziejaus. Čia buvo pristatytas unikalus kunigo palikimas, edukacinės programos. Tradicinių amatų centre dalyviai išbandė savo jėgas verbų pynime. Kiekvienas, nupynęs savo rankomis verbą, galėjo ją pasiimti namo. Siekiant įtraukti į turizmo plėtrą smulkųjį verslą, viešnagės metu buvo taip pat pristatytos Maišiagalos maitinimo įstaigos. 

Turo operatoriai buvo sužavėti pasiūlytu turizmo paslaugų paketu Maišiagaloje: puikiai išvystyta infrastruktūra, lankytinais objektai. Turizmo operatoriai iš Rygos, kuriems Maišiagala yra taip pat labai palanki logistikos atžvilgiu, ypatingai susidomėjo religinio turizmo pasiūlymu t.y. Kun. J. Obrembskio muziejaus veikla. Juk tokių unikalių muziejų, kur gali pamastyti, pasisemti dvasinės energijos yra labai mažai.  

Tikimės, kad glaudžiai bendradarbiaujant su verslo įmonėmis, Maišiagala taps nauja turizmo traukos vietove ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.


Shadow up