kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Kalėdos vaikų akimis“

Kalėdos – tai laikas, kada mes galime stabtelėti, susimąstyti, įprasminti akimirką... Tai laikas, kada būname kartu su artimaisiais. Tai laikas, suburiantis bei vienijantis visus žmones.


Artėjančių švenčių progą gruodžio 18 dieną VRSCB Nemėžio struktūrinio padalinio bibliotekininkė aplankė šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos priešmokyklinės grupės vaikučius ir jų auklėtoja Ireną Bočarovą.

Vaikučiai nusprendė pasidalinti savo mintimis, tradicijomis ir idėjomis kartu su bibliotekininkė. Iš pradžių pabendravome su vaikais apie tai, kaip jie supranta Kalėdas, ko tikisi tą dieną ir kas juos labiausiai žavi švenčių laikotarpiu. Vaikai labai linksmai ir drąsiai pasakojo ką žino apie Jėzaus gimimą, prisiminė Trijų Karalių vardus, kiek elnių tempia Kalėdų Senelio roges, kiek Lietuvoje ant Kūčių stalo patiekiama patiekalų. Taip pat kartu su vaikais padarėme Kalėdų Senelio išvaizdą iš popieriaus ir vatos.

Renginio pabaigoje bibliotekininkė vaikams ir auklėtojai įteikė pynė mandarinų ir palinkėjo laimės, sveikatos ir laimingų Naujųjų Metų.

 

Česlava Šatkevič

 

 

Shadow up