kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Merė Marija Rekst: „Negali būti net kalbos apie krematoriumo statybas Nemėžyje“

„Negali būti net kalbos apie krematoriumo statybas Nemėžyje“, – pasakė Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, reaguodama į žiniasklaidos pranešimus apie Daržininkų kaime, Nemėžio seniūnijoje, atsirasiantį krematoriumą.


Žiniasklaidoje pasirodė informacija apie ketinimus statyti krematoriumą prie pat Nemėžio esančiame Daržininkų kaime – tai sukėlė vietos bendruomenės nerimą.

Apie galimybę statyti krematoriumą svarsto bendrovė „K2 LT“, kuri spalio 16 dieną per Vilniaus „Nasdaq“ biržą pranešė jau įsigijusi žemės sklypą šioje vietovėje.

„K2 LT“ vadovas Vytenis Labanauskas portalui 15min.lt teigė, kad buvo nupirktas tik sklypas, o projektas dar nepradėtas. Pasak įmonės vadovo, bendrovė dar nesikreipė į jokias valstybines institucijas dėl krematoriumo statybų. Vytenis Labanauskas patikino, kad jei institucijų atsakymai bus neigiami, projekto jie tikrai neįgyvendins.

Vilniaus rajono merė Marija Rekst portalui L24.lt pažymėjo, kad nemato galimybių krematoriumo statybai Nemėžio seniūnijos teritorijoje.

„Negali būti net kalbos apie krematoriumo statybas Nemėžyje“, – pabrėžė Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst. Rajono vadovė sakė, kad niekas nesikreipė į savivaldybę dėl krematoriumo statybų Daržininkuose.

Vilniaus rajono merė patikino: jeigu bus kreiptasi į savivaldybę dėl krematoriumo statybos šioje vietoje, tai tokiam sprendimui greičiausiai nebus pritarta.


L24.lt

Shadow up