kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajonui įteiktos žaliuojančios dovanos

Vilniaus rajono Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro, Nemenčinės miesto seniūnijos ir Paberžės socialinės globos namų bendruomenės jau šį pavasarį galės mėgautis atsinaujinusia gamtos žaluma – draugija „Žaliuojanti Vilnija“ Vilniaus rajono savivaldybei padovanojo 30 medelių, kurie šiandien buvo pasodinti minėtų socialinių paslaugų įstaigų ir seniūnijos teritorijoje.


Gražioje draugijos „Žaliuojanti Vilnija“ ir Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus iniciatyvoje dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, draugijos vadovas Antanas Stackevičius, socialinių paslaugų įstaigų bendruomenės ir seniūnijų atstovai.

Organizuotame medelių sodinime Vilniaus rajono Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro ir Paberžės socialinės globos namų kiemeliuose dalyvavusi Vilniaus rajono merė pasveikino visus susirinkusius ir skyrė šiltus padėkos žodžius draugijos „Žaliuojanti Vilnija“ vadovui Antanui Stackevičiui už gražios iniciatyvos įgyvendinimą, kuri yra dovana ne tik įstaigoms, bet ir gamtai.

Nors diena buvo lietinga, graži medelių sodinimo iniciatyva ir bendrystė sujungė visus bendram darbui, o socialinių paslaugų įstaigų lankytojai kupini įspūdžių su nekantrumu lauks kol pasodinti medeliai sužaliuos.

Dar kartą dėkojame draugijai „Žaliuojanti Vilnija“ už padovanotus medelius ir tikimės, kad pasodinti medeliai žaliuos, puoš aplinką ir teiks džiaugsmą bendruomenėms.

 

 

 

Shadow up