kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Dėkoju už Jūsų širdį ir šypseną

„O senatve tu snieguota, tu balta, lyg vainikuota. 
Kas baltumą tą žadėjo, lyg vainiką tau uždėjo?“

Spalio 1 d. kasmet visame pasaulyje yra minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Jungtinių Tautų (JT) Generalinė Asamblėja paskelbė ją dar 1990 m. gruodžio 14 d. Ši šventė yra puiki proga prisiminti vyresnio amžiaus žmonių poreikius, intensyviau skatinti jų padėties gerinimą: kovoti su diskriminacija, siekti užkirsti kelią negalios atsiradimui, užtikrinti tinkamą sveikatos priežiūrą ir vienodą dalyvavimą visuomenių kultūros ir ekonomikos raidoje.


 

Šią progą spalio 7 dieną, jau trečią kartą iš eilės, Šumsko daugiafunkciniame kultūros centre vyko koncertas „Dėkoju už jūsų širdį ir šypseną“. Visus renginio svečius pasveikino Kristina Naimovič, o koncertą vedė Irena Korvel.

Šį renginį pagerbė Kalvelių seniūnijos seniūnė Kristina Gerasimovič, kuri padėkojo senoliams, kad taip gausiai susirinko ir palinkėjo gerai praleisti laiką. „Kultūros centras Šumske yra mėgstamas. Tas faktas nepaprastai mus džiugina“, – pasakė seniūnė. Tarp svečių tą dieną taip pat buvo LR Seimo Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė.

Scenoje pasirodė įvairios vokalinės ir šokių grupės. Žiūrovai turėjo galimybę stebėti ir mėgautis talentingų vaikų šokiais. Visus sužavėjo šokių ansamblis „Bim Bam“, kuris veikia Šumsko daugiafunkciniame kultūros centre. Jo vadovė yra Stela Stanulevič. Šį šokių ansamblį sudaro 3-6 metų vaikai.

Skambėjo gražios melodingos dainos. Senjorų susitikimą papuošė ansamblio „Przyjaciółki“ iš Kalvelių pasirodymas, kuriam vadovauja Valerij Volujevič.

Scenoje taip pat pasirodė vokalinis-instrumentinis ansamblis „Cantate“, kuriam vadovauja Valentina Fedorovič.

Savo artistiškumu visus sužavėjo solistės: Donata Savanavičiūtė iš ansamblio „Nuta“ ir Ariana Kovalenko. Ansamblis „Nuta“ veikia Šumsko daugiafunkciniame kultūros centre.

Bendžaminas Franklinas kartą pasakė: „Nesensta tas, kas neturi laiko“. Džiugu, kad šią dieną mūsų senjorai, nors akimirkai, galėjo pamiršti savo amžių, kasdienius rūpesčius ir šiek tiek pasilinksminti su tikrai mielais ir jiems palankiais žmonėmis. Kiekvienas senjoras gavo saldžią dovaną  meduolį su žodžiais: „Ačiū už Jūsų širdį ir šypseną“.

 

Andrej Aškelovič

 

Shadow up